A da odjebeš, hm?
Printable View
I da me je bilo ko drugi prozvao za kurčenje, pa da se i zamislim.
Čovek koji se hvali posjedovanjem auta i telefona.
Kad gledam dvoje ljudi, koji se medjusobno optuzuju za kurchenje, kako se prepiru oko toga ko se kurchi vishe.
Iskuliraj druže, ne treba ti ova dečija prepirka nikako.
Kuliram, kuliram. Odlicno mi je. Udrite kao da me nema.
Ne tebi, nego intelektualcu.
Ok, sorry. Nema me.
da ugadjam osobama koje volim , da skrolam tekst na macbook sa 2 prsta ... ;)
kad se dobro naspavam :) .. e tad sam najsrecniji :p
Svaki film Bate Stojkovica... Legenda.
http://www.youtube.com/watch?v=bBL0N...ature=youtu.be
niko ne konstatuje ovu Rakel, jer sam mislio da je nesto do mene... :)
Pusti je djaole tamo, idi trkaj se s policijom... :)
jagooooooooooooooooooooooodeeeeee
http://donatice.hr/images/galerija/jagode-slag.jpg
Ljubav prema izabranici suprotnog pola. Mada ovo moze upasti i u suprotnu kategoriju.
srecna sam kad nigdje ne kasnim, kad sam sredjena i psihicki i fizicki...
Kad idem za BP da gledam najvazhniju utakmicu sezone... :D
oktagon me cini srecnim, i njegova apoteka ;p
Sunceee!!! :)
KRKNA i njeni vicevi :)
Mene čini srećom 4 sata popodne kad dođe, jer imam jednoga kolegu, ne mogu da ga slušam više.... A čini me srećnom i 3 sata, jer on tada ide kući... Pa, bilo koji od ta dva sata za mene je baš srećan hahahahahahahahahhahaha
^ Kad procitah ovo cimnuh se da nijesi ova te sjedi preko puta mene, al nije ne zna ona na kompjuter :yipiiii:
french kiss... :)
čisti donji veš...
Nije taj tvoj kolega nista prema mojoj koleginici koju ujedaju komarci pa zaprasuje kancelariju sperjom protiv buba i komaraca. Prosto me milina neka ufati. Al ne mari ,mene to cini jako srecnim :) Jer kad zacvrkuce i kad mi kuva kafe i kupuje krem bananice , nema takve nidje ...
This lil girl just made me happy.
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4781973_n.jpg
najsrecniji na svijet :yipiiii:
http://www.productwiki.com/upload/im...flex_plate.jpg
čuš, čuš http://www.youtube.com/watch?v=ehoyUQ2ygSI :lolblue:
Da usrećim RotfLmaOmGg još malkice :D
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1367038_n.jpg
OT:
Kaaafaaaa, mmm... :zzz:
;))))) trep trep okice moje nagruvane cine me srecnim obrisi plocica koji se pojavljuju na mom stomaku, mmmmmmmm nice
Ko je crvenokosa?
Curica koja me cini (ne)srecnim.
hahahahahahaha, a reko' nećeš primijetiti. :mrgreen:
Odlazak ovamo za nekoliko dana <3
http://anitaphoto.me/wp-content/gall...durmitor-9.jpg