Mene je moj mk3 GTI 16V na svako paljenje ujutro zimi na bord kao prosjecnu potrosnju prikazivao 99.9l i kasnije pocne da pada, al potrosnja mu je bila na otvrenom od 6-15(koliko sam ja uspio po bordu),a u gradu od 11-...........
Printable View
Mene je moj mk3 GTI 16V na svako paljenje ujutro zimi na bord kao prosjecnu potrosnju prikazivao 99.9l i kasnije pocne da pada, al potrosnja mu je bila na otvrenom od 6-15(koliko sam ja uspio po bordu),a u gradu od 11-...........
...sto je jos gore...
tata 7-8k ja ostalo 10-12k... posteno.. :)
Kratko 3500 :-)
More stat...
Odakle je frend? Iz BiH?
e jes vw smece, i kolko ga mrzim, tolko pomamio se gotivim ovi caddy life 2.0tdi 4 motion, super sweet sa dsg mjenjacem
Ovo valjda pripada ovdje!
valjda vidis da je auto udareno?
ne, auto nije udareno, to je odsjaj.
ovo auto je nikad udarano, znam momka, reka mi je ;p
Interesantno je kako magle farovi na novim automobilima, ovo nije novo.
Pogle ovo recimo:
http://img6.imagebanana.com/img/vv0u...9082008003.jpg
A evo i sedmica, nova, ispred Granda.
http://img6.imagebanana.com/img/x3nr...1012009013.jpg
I meni je magla u desni far, onaj koji sam mijenjao kad je auto udareno. Lijevi je fabrički i nikad maglio nije. Može li ikako to da se sredi, da se skine problematični, zadihtuje dobro da više ne magli ?
naravno da moze...u ovom topicu samo na vw :)
skines far, pola kila silikona na njega, uzmes onaj noz za torte i polako razmazujes...
mozes da zoves fabiu da ti vrti far dok ti to razmazujes..xexe :D
oce li mi reci neko neki broj majstora da mi nesto pozavrsava oko golfa 4 ? ABS lampica ukljucena, diskove treba zamijeniti i jos nesto oko elektronike, ima li jedan da zna sve to da idem kod 16 majstora a da nije skup i da mogu doc na red makar za par sati.
P.S. Nisam iz pg ali bi dosao.
Zovi ovoga tipa i dovori se s njim: 069 015 527
kolko kosta veliki servis za golf4 TDI ?
250-300 eura sa rukama.
Đe ? Kolko kostaju samo djelovi ?
Jetta 2 jos je ziva! :lol:
http://img2a.xgo-img.com.cn/product/...eKF1ZIUUsE.jpg
http://img2.xgo-img.com.cn/product/3...3X5bo9SqLP.jpg
epic win!
zivjeli kinezi! :D
fala ti brate :)
Nocas sam vozio 2009 Golf Plus 1.9 105 KS, Comfortline, preko 100 km i citavo vrijeme sam pokusao da shvatim frajera koji je predlozio da se izbaci taj model, i frajera koji je tom konceptu dao zeleno svijetlo...:
http://img6.imagebanana.com/img/wlfd...8052011130.jpg
http://img6.imagebanana.com/img/gtyx...8052011131.jpg
...i nisam uspio. http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile02.gif
Drug je na četvorku izbio dihtung na glavu, u pitanju je 1.6 motor, majstor mu ga rasklopio veli na blok mu je pisalo ˝Hecho en México´ :lolblue:
Pa da nije iz Mexica ne bi toliko dugo izdržala :D
http://i1.sinaimg.cn/qc/cr/2009/0603/1305313639.jpg
http://www.autocarbe.com/wp-content/.../jettagli2.jpg
The MkII Jetta model line of 2010 is composed of three engines:
* 1.6i 95 bhp, five-speed manual gearbox, 175 km / h top speed and 6.1 L/100 of average consumption
* 1.6i 100 hp, five-speed manual gearbox, 178 km / h and 6.1 L/100 max speed of average consumption
* 1.9d 64 hp, five-speed manual gearbox, 150 km / h and 4.5 L/100 max speed of average consumption
http://i21.photobucket.com/albums/b2...1/P4260003.jpg
http://i21.photobucket.com/albums/b2...1/P4260004.jpg
ovo je prelijepo.
Jebenti, prelijepo
VW kopira svoje drage vlasnike:
http://img6.imagebanana.com/img/37igz65m/DSC00348.jpg
http://img6.imagebanana.com/img/lye3cwtx/DSC00347.jpg
WCMOLLN!