3. MAJ.
http://i59.tinypic.com/t6e4cm.png
http://www.accuweather.com/sr/me/montenegro-weather
A nekad se kupalo za prvi
Printable View
3. MAJ.
http://i59.tinypic.com/t6e4cm.png
http://www.accuweather.com/sr/me/montenegro-weather
A nekad se kupalo za prvi
A ne zezajte ,tek je 3 maj , sjecate li se da su se krajem maja prosle godine dugi rukavi nosili.
Ivangrad :)
Stvarno užas, 6oro poginulo. :(
Evo smo se sjetili da ponudimo pomoć.
http://www.vijesti.me/svijet/biblijs...-clanak-210193
http://www.cdm.me/svijet/region/popl...dale-tri-osobe
http://www.cdm.me/svijet/region/vide...ljenog-maglaja
Eo i odje, uzivo
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/465...-pred-rusenjem
Crnogorski Telekom, m:tel i Telenor fondacija otvorili su SMS donatorsku liniju 14543 za pomoć građanima pogođenim poplavama u Srbiji i Bosni i Hercegovini.
http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/...u-srbiji-i-bih
ps. pošalje se prazna poruka...
Uključili su se Mugoša i Bogdanović u dnevnik na srbijanskom Pinku i izjavili da Podgorica, Cetinje, Budva i Bijelo Polje šalju pomoć (večeras ili sjutra ujutro).
stvarno katastrofa a tek slijedi haos kad se povuce voda
Sent from my Telenor Smart Pro 2 using Tapatalk 4 Beta
gledam ove snimke i stvarno je šokantno! Baš katastrofa, ogromnih razmjera, riječi nemam!
Uživo radio veza akcije spasavanja.
http://95.169.188.177:8888/listen.pls?sid=1
Potop biblijskih razmjera čije posljedice će osjetiti i CG.
ILI SAMO HAARP http://www.pic4ever.com/images/1436.gif
Ko moze garantovat da i CG sjutra nece pogodit neka katastrofa, da nas opali zemljotres kao onaj '79. npr...Ko bi nam pritekao u pomoc, pitam se...Zatvaramo vrata guzicom na sve strane da bi se dodvorili amerikancima...nemamo ni vojsku ni ljudstvo za vanredne situacije...udavili bi se u sopstvenim govnima
sretoh kolonu vojske na ulaz u pg iz dg predpostavljam da podjose za srb.najezih se sav
Sent from my Telenor Smart Pro 2 using Tapatalk 4 Beta
Je li se cuja ko sa Rofijem ljudi ili ako ima kakav broj da mi da nema ga na fb taman od kad se ovo desilo.
možda pomaže ljudima..
https://twitter.com/Balkanist/status...826432/photo/1
https://twitter.com/SavaJanjic/statu...567488/photo/1
https://twitter.com/Krle22/status/46...016064/photo/1
https://twitter.com/RobertRobi2/stat...639105/photo/1
https://twitter.com/AlexHoliga/statu...237184/photo/1
https://twitter.com/NewsBalkan/statu...625920/photo/1
https://twitter.com/SavaJanjic/statu...391296/photo/1
https://twitter.com/NewsBalkan/statu...876352/photo/1
https://twitter.com/NovakSupport/sta...665728/photo/1
ao ljudi ovo po Bosni je nerealno.. Bijeljina potopljena sva
neorganizovanost velika, nisu u pitanju sredstva koja im šalju komšije i druge zemlje..
Bosna je trenutno mnogo ugroženija.Taj narod tamo je prepušten sam sebi..
Ma nikakve organizacije nema u Bosni. Nidje ljudi, nemaju ni informacije a ne sta drugo. Bas zalosno...
Srbija ima ogromno ljudstvo, animiran je narod već - stručne službe organizuju sve + ogromna pomoć koja im stiže sa svih strana..
pravo da vam rečem zabrinutiji sam za narod u Bosnu nego za narod u Srbiju.. kolko sirotinje ima da nastrada, duša me boli...
mada ovo me u neku ruku ništa ne čudi.. ogromna letargija naroda a i vlasti (no ovaj put su malo brže reagovali, makar SRB) - većina nije uopšte reagovala sve dok im kuće do pola nisu bile potopljene..
Nije mi jasno zašto BiH ne traži veću pomoć?!
Nemaju Vuchica,jednog Vuchica kome se do juche manje vishe svako sprdao !
a ove go*nare što podižu cijene osnovnih namirnica da bi profitirali na ovu muku bih podavio u tu istu vodu... pa nema, naš narod je čudo..
Slažem se sa vama, odrađuje posao najbolje što umije, pa šta god ovako mislili o njemu. Evo problem u Bosni su i klizišta i minska polja.
SHM i ovi što kradu napuštene kuće, pih, ne mogu da vjerujem da su tako bezdušni ...
Crna Gora i Makedonija su za jedan dan skupili više novca od EU i USA zajedno..
slika nije iz Srbije...
Malo se volimo, malo se mrzimo.
Nije mi palo na pamet da neko može da lažira u ovakvim momentima sliku, (mada šta je to naspram onih što su dizali cijene i krali) nisam provjeravala kao ni oni na sajtu.
Još sjutra da preguraju, jer je kritično, od ponedeljka prestanak padavina.
Ima brdo lažnih srceparajućih slika, ne padajte na sve što vidite i čujete.