Meni je Hemkov dobar kao jeftina alternativa. Gume matiraju, nema sjaja uopšte
Printable View
Meni je Hemkov dobar kao jeftina alternativa. Gume matiraju, nema sjaja uopšte
Sto koristite za kedere? Sto mi predlazete da kupim?
Ima nekakvi stick sonax 20g u okov oko 3.5€ kosta ali mi se cini da je premalo i da je to dovoljno za jedan put samo.
Gumiphlkdhege
https://i.postimg.cc/Vvn5PSkm/2-FD32...-E5155-B73.jpg
Castellana ima.
Kakve vi mućkalice koristite za inst.tablu i za gume ja ovo ne vjerujem bez Suzane moje osta..
Je li ko probao za gume vital ulje? Treba smolu uzet i izmazat malo to je dugotrajno.
+ najjace price grdje od kruznog koji miris za kola koristite.
opušti se, gađaće te nešto na ovu žeravu napolje...
To koristim od kad sam počeo da vozim i nisam je mijenjao uzimao stalno od ovoga momka iz BD.
Bijela tečnost kao mlijeko - miris zvake kad pomirises iz boce.
Pocrni ti inst.tabla (matira) za par minuta nema prasine bas dugotrajan. 3€ boca od pola litra ja sam uzeo 1.5l bocu za 7/8e to ti je za 5god. :D i to nanosis bas malo..
Ovo je jedno deseti out da prica o ovome.
A Biybi zivota ti, kako mirise ako se pomirise van boce?
Sent from my HD1903 using Tapatalk
Treba poslusati ovoga takumija po nekad. Block opcija iz raja izasla. Ne iskace ti ova prskalica i zivot na forumu bude mnogo ljepsi [emoji23]
Sent from my p30pro using Tapatalk
Valja li ovo cemu?
https://i.postimg.cc/vmPYvB7r/Screen...am-android.jpg
...jačanju karoserije???
Sent from my HD1903 using Tapatalk
Božen kozmetiks
Sent from my HD1903 using Tapatalk
Polirao sam danas Pasat B8 2016
Hauba, krov, i gepek...
Odrat sa sundjerom za sudje, zelenom stranom.
Jebeno tvrda farba, tj lak...
Bijela boja(ne perla), 4 sata mi je trebalo da dovedem 3 panela u red...
To treba prvo sa vodobrusnim.
e bogo mi nimalo lak posa... lak ka mermer :)
Greota drat toliko laka, mlad auto
Dobro je Mur jadan, za dz sam to radio
Nece svakako u show room s njim :D
90% se maklo
Taman mermer....
No mi je nejasno kako tako dobro osmirlgla onaj sundjer...
Jednom sam se i ja opekao s njim :D
Zamatira farbu, ka da si sa smirlglom 800 radio
nije lako vratit taj lak u nulu posle smirglanja..
znam o cemu pricam :D
Koji koristie sjaj za gume?
Ocekicah post o momku iz budve...
Mislim da je kornjaca
Ima li dje u pg da se kupe oni 3m trizact brusni diskovi?
Vidio sam ih kod Kića u Zagorič
Ima i u mebu na stari i lunas kod kruznog nk ct
Čime uklanjate vosak iz rupica, tačkica i ogrebotina?
Sent from my HD1903 using Tapatalk