Od čkole, veli.
Printable View
Od čkole, veli.
tacno sa znala sta je postavljeno
kad visis na podgoricki vremeplov :p
nope :D nemam fb, ne pratim ih
I ovo je fora!? Stara 10 godina...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...271a34c5a7.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
:D
https://youtu.be/cFWdjkN62zc
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Neprevaziđeno do sad
https://youtu.be/zcOhrtAFc-Y
Nikako mi ne mogu dosaditi ove telefonske zajebancije, ali one old school, ne ovo sto sad djeca prave. Grasak iz Podgorice, Stojan iz Krusevca itd.
A cemu se ne smijem vise, komicna vremena dosla...
Jeste li čuli da je pogrebno preduzeće promijenilo ime?
- I kako se sada zove?
- "Završni radovi u zdravstvu"
Ljubav za konobara, koji je na ćurkino:
- mogu li da naplatim?
Rekao:
- možeš, ako ćeš i smjenu da preuzmeš...
https://www.instagram.com/p/BjsbklTD...=1bx1gm6hc164h
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
"Odveza čoveka na haubi..." :lolblue:
https://www.youtube.com/watch?v=l2D9I8ahstk
http://i64.tinypic.com/m7xjkw.png
http://i64.tinypic.com/33bolde.png
http://www.vijesti.me/vijesti/prava-...irilicu-992253
Ono kad takneš u pravo mjesto i dobiješ pozitivnu kritiku :lolblue:
P.S. služim se i jednim i drugim pismom, čak mi je ćirilica ljepša :D
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...cf55467556.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Aj pa Bože pomozi
https://www.facebook.com/100001554711715/videos/1787116714683468/
Kakvi kraljevi
https://www.youtube.com/watch?v=hbnrvOHImpY
https://www.youtube.com/watch?v=ur5fGSBsfq8
...and Marx is claiming it was offside. :D
Contra live, koji bog.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1416007038441175
https://www.facebook.com/Dnevna.doza.Vratice.se.rode/videos/1511722162222405/
"Opet se jebeeete, je li Rankoo???" :lolblue:
Rako ;p
Ljubav za sestru od strica mi, koja je zetu, koji je sa $evera, htjela da se najavi u goste, pa umjesto da napiše:
- đe ste, stojseri? (Bez zle namjere, a prvi put čula tu riječ prije par dana)
Napisala:
- đe ste, SVINGERI?
Ahahahagaga i njegovih 20 znakova pitanja
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...dc66ed93dd.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...27a08cb0d2.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/9RSUvbusG7o
kakav doktorat
Sent from my iPhone using Tapatalk
DJuzla-inom komentaru na topiku "Sad mi se jede..."
Weedovdan u Kanadi
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...00&oe=5BA443D3