cetvrtak 8.9 cuba libre - Bajaga - ulaz free 22 h
cetvrtak 8.9 cuba libre - Bajaga - ulaz free 22 h
PRESRECAN SAMQuote:
Originally Posted by AIRBoy
puno srece u radu uz zelju da sledeca bomba ipak eksplodira... Naravno dok je lokal prazan po moguconsti, iako par likova zasluzuju da se nalaze tu u datom momentu!! :yipiiii:Quote:
Originally Posted by 2_fAsT_4_YoU
nedjelja 11 Hortuss hiphop
na gramofonima
dj maraku & dj war-d
http://www.cafemontenegro.com/forum/...ad.php?t=12124
http://www.cafemontenegro.com/forum/...ad.php?t=11933
ludillooo :DQuote:
Originally Posted by 2_fAsT_4_YoU
:smajlikojiskakuceodsrece:
[QUOTE=maraku]nedjelja 11 Hortuss hiphop
na gramofonima
dj maraku & dj war-d
jeebbooo te vuleeeeeeee :D :D :D
heheh
[QUOTE=funky^junkie]??? koji vule??? znam vishe njih???? heheheh ali nisam gayQuote:
Originally Posted by maraku
edited
miki??? heheh mora da me vule falio nesto...
Fuka Djusla Strikes Again!
-Party Masters-
Petak:
Extremely Tight Superb House Music
by D.J. BeGood /FatVinyl/
Subota:
Tech in tha Tribal House Music
by D.J. Solution
solution-kvalitetno, bas kvalitetno.
dobro odradjeno vladov brat :)
Quote:
Originally Posted by Screaming Lord
Dobar flyer... :D :respect: :mrgreen:
Start-up creative Podgorica, knjizara Karver, subota, 21h. Nakon promocije nastupa Fat Vinyl ekipa :)
http://www.cafemontenegro.cg.yu/inde...ijest&id=17572
Uvjek kad ti vidim tu sliku ne mogu da vjerujem da si to zaista ti Chedo:)
Hahaha, ja zaboravim i da postoji, jer sam stavio opciju da mi se ne učitavaju avatari. Ponekad, kada otvorim forum sa drugog računara i sam se iznenadim hahahaha :cool:Quote:
Originally Posted by JUSTICE
Zvuci vrlo interesantno. Hvala, javicu prijateljima, ako vec nijesu culi.Quote:
Originally Posted by Chedo
petak 07.10.2005.
DJ BeGood /FatVinyl/
subota 08.10.2005.
DJ Solution /kazza sira/
Let There Be House!
Fuka Djusla naravno
Ljudi chujem Benny Benassi u pg i to u alfu?? Oce li bit shto od toga?
To mora da si zakljucio iz onih papirica sto su dijelili u Hercegovackoj?
Pa da dijelili su letke a i pricha se po gradu...
DJ Marko Nastic :devil:
DJ Cule :kamikaza:
more info tbc :confused:
Nastic ce biti u Berti to je najavio spiker na otvaranju.....Trebalo bi da bude uskoro...Quote:
Originally Posted by popokatepetl
Sledeci chetvrtak, zaboravih da napishem datum...Quote:
Originally Posted by bLaCkEr
S0rry
Very Nice DISCO Party!
Camelot, četvrtak, 13. oktobar, danas :D
Organizacija: DVD klub 'MATRIX'
DJ Peppe /LNP/ BG
DJ BeGood /Fat Vinyl/ PG
Only disco & funk stuff!
Old, but great tunes!
Ulaz moguć samo uz pozivnicu.
Ukoliko ste je dobili, pravi ste srećnik :D
elem
Pivnica,22 oktobar
svirka Udara i josh nekih grupa