https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...39231716_n.jpg
Printable View
Vidjeno na fb.
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
average honda owners..fuc-king audi owners
Jok,slikano u garazu gintasa
Ovo je cena i neki fan audija nekog starog 42g. U garazu gintasa kad je sena dovezao voce u svoj kamion. Pa su se samo naslonili odje da odrade posa'
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
HAhahahah sad paletar vozi cujem
Ma jok uzeli mi vozacku za paletar
Amfi brate nisam htio da napisem da sm ovo tebe slikao kad su te guzili,al eto kad vec prizivas djavola...I zidovi imaju usi prijatelju
A sad prosut si 2 posta iznad i pokrij se usima i cekaj svoju priliku. Do tada pozz ;)
Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
Prosut?na osnovu cega?na osnovu toga sto si ti izbaljezgao?
Neznam dje ovo stavit,ovdje il na audi club,al posto je izvorno auto honda neka ga ovdje :)
http://www.youtube.com/watch?v=G52YiG9QEjY
2015 Acura TLX
http://www.carsredesign.com/wp-conte...X-interior.jpg
ovaj znak na volan,ko da vozis svemirski brod:smug:
e ovo su kola...
Jebao ih 4:3 ekran.
Konacno izgleda kako treba!
http://images.thecarconnection.com/l...00453256_l.jpg
ka insignija
Ma sta kazes? :D
Trazio sam crvenu da vidim sta to jos imaju slicno sem boje.
http://www.autoweek.com/storyimage/C...ignia-OPC-.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-tzJI7JIcHm...k+Regal+GS.jpg
gume su im slicne.
Pa ovako na prvi pogled I izgledaju slicno
očajno
Još jedan R8, da im nije malo mnogo?
Dje predlazete da odradim servis za hondu civic?