isto ovo rekoh drugu kad me pitao za misljenje.
raphinha je vise igrac za barcu po svakom parametru, dok bi gordon vise legao recimo atleticu, odnosno ono gdje je bolji bi vise doslo do izrazaja u atleticu. na skucenom prostoru ima dobru kretnju, ali nisam siguran u pas igru i drzanje lopte. moguce da je i ovo dovoljno, u kombinaciji sa jakim presingom koji nudi. zavrsnica mu je korektna. newcastle je generalno bio los ove sezone, tako da ni to ne znam koliko ima uticaja.
jedan od transfera koji ima vise smisla u football manageru nego u stvarnosti.
s druge strane, fino sto sve vise engleza ide vani, posle par decenija privrzenosti kuci.

