najjaca je poruka na prepaidu kad istekne mjesec dana od dopune pa kad pokusate nekoga da zovete: "OVAJ Vas racun nije aktivan"
da mi neko oce objasniti ovu recenicu :D
Printable View
najjaca je poruka na prepaidu kad istekne mjesec dana od dopune pa kad pokusate nekoga da zovete: "OVAJ Vas racun nije aktivan"
da mi neko oce objasniti ovu recenicu :D
I ja sam to primjetio ali me vise nista ne cudi... Kako su toliko nepismeni, ne znam.
Kako su spustili resurse za paket 8.9, ja htio da uzmem, prije dva mjeseca bilo 100 minuta i 120 poruka a sada 100 minuta 40 poruka.
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
Ja imam paket ovaj 18,9, htio sam da promijeim resurse, da imam vise minuta, no me posavjetova ova iz poslovnice da to ne cinim jer ce mi smanjiti sve i min i sms i net... Imaju li to pravo ako sam ja potpisao ugovor prije ovih promijena sa resursima?
Lose te je informisala. Podji opet. Ti ne potpisujes novi ugovor (sto bi ucinio u slucaju da uzimas tel) nego samo mijenjas resurse u okviru postojeceg ugovora, tako da trazi da ti se izmijene resursi po starom. Na to ih upravo obavezuje tvoj potpisan ugovor.
Ako bude problema trazi sefa :)
kako je i normalno da bude, bas nijesam mogao vjerovati sta mi prica... :)
Fala ti
Zna li ko o kakvim promjenama se radi?
http://www.dodaj.rs/f/1r/7O/4fwVF1JF...-07-22-14-.jpg
www.mtel.me/media
Na toj adresi su istaknute sve promjene 30 dana pred stupanje na snagu.
Konkretno sad, cijena poziva prema inostranstvu (iskljucujuci Srbiju i m:tel BiH) skace sa 70,2 ili 72,2 centa (u zavisnosti od paketa) na 85 centi po minutu.
Nista strasno, to malo da nadoknade stetu od vibera.
Dzabe vala... Samo bi lud koristio tu 'povoljnost'...
Cek cek? 85c? Jesu li oni normalni?
Zakleo bih se da je prije 6,7 godina prema usa bilo 40c/minut (i jos dosta zemalja)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Otimacina. Poziv u zemlji 0.15?!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Glibovi
Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040X using Tapatalk 2
Ima dva mjeseca, u svim paketima su digli osim u m:go plus new, da bi se ljudi makli sa starih paketa. Isto su i sa porukama uradili, u svim paketima su 3c, osim u tom 1c.
Internacionalni pozivi su bili po 60c, pa su ih digli prije 2 godine na 68c, pa 70-72 zbog novog poreza, pa sad na 85.
Eto se cudu ne mogah zacudit' kad samm vidio koliko su me okinuli nakon malo duzeg dopisivanje SMS-ovima.
Posaljem ja jos jednu da provjerim i vidim da mi skida 3 centa a do 'juce' uzimalli 1 cent.
Zovem ja gospodina i pitam o cemu se radi a on kaze da su promjenili paket, da je sad cijena poruke 3 centa umjesto 1 cent.
Pitam ga ja kad se to desilo i zasto a on kaze prije 2-3 mjeseca i 'tako'.
Pitam ga ja koliko su mi onda jeftiniji pozivi kad su mi poruke 3 puta skuplje a on odgovara da mi nisu pozivi jeftniji.
Ja zbunjen skroz.
Na kraj vrath 'stari' paket dje su poruke cent a pozivi izgleda isto kao do sad.
Bozesacuvaj.
meni su na starom paketu promijenili i sad su 3centa, pozivi isti ostali, barem se nadam itd.svuda u svijet to ide na dolje a kod nas rapidno raste
Obavezno se prebacite na mgo plus new. Morate zvati 1600, porukom ne moze, bar meni nije uspjelo kome god sam mijenjao.
Na svim starim paketima su pozivi 14,9 a poruke 3. Na new-u je poziv 12, sms 1, plus imate 3 CG broja free za mjesec dana, uslov je dopuna od 6e koja ostaje za regularnu potrosnju.
Ja sam valjda na taj paket sad... Jer su mi poruke 1 cent a pozivi su ostali isti valjda...
Nisam znao ovo za 3 CG broja.. Ako dopunis mjesecno 6 eur imas 3 broja bilo koje mreze tokom tog mjeseca? A to ostaje za potrosnju kao regularni racun? Jesam li dobro ukapirao? Ako jesam onda nije lose. Ne uopste.
Ali je tarifiranje 60+60... I gdje pise to za 3 broja?
http://www.mtel.me/images/content/No...d_jul_2015.pdf
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto znaci to 60s + 60s?
Da ti tarifiraju 2 minuta cim pocnes da pricas ili kako?
A ako si pricao sa nekkim 2 min + 1 sek?
Koliko ti onda racunaju?
3min
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
A ok, znaci naplacuju 60s za svaki zapoceti minut...
A na drugim paketima je obino 60s + 1s? Znaci samo se prvi zapoceti minut naplacuje u cjelosti, nakon toga se sekund posebno naplcuje? Koja je to vijena SEKUNDA razgovora?
Jeste, Fidel, dopunis 6e, aktiviras tri broja porukom, iz bilo koje mreze, svaki posebno "aktiviraj 0xxyyyyyy" na 14555. 6e ostaje za potrosnju, prema tim brojevima imas ukupno 2000 min.
http://www.mtel.me/article/469
Tarifiranje se uvijek izrazava kao prvi + svaki naredni tarifni interval, ukoliko nema tri razlicita.
60+1s znaci da se po uspostavi veze naplati jedan cijeli minut, bez obzira da li pricas 20 ili 50s, a po isteku tog minuta naplata vrsi po sekundi, po 1/60 cijene minuta. 50s se naplati kao 1min, 60s kao 1min, 61s kao 1min i 1s.
60+15s znaci da se po uspostavi veze naplati jedan cijeli minut, a dalje se naplacuje po zapocetom intervalu od 15s, po cetvrtina cijene minuta, pa bi 61s bilo naplaceno kao 1min i 15s.
60+60s znaci da se, kao parkiranje na sat, naplacuje svaki zapoceti minut u cjelosti, sve do 60s je jedan min, od 61 do 120s je dva minuta, ...
Svi prepaid paketi su prebaceni na 60+60s tarifiranje, tako da tu nema razlike, osim hello one, koji je na 1+1s.
Ovo za hello i send hello im je bila greska u cjenovniku, pa su odmah na sajtu obajavili ispravku da ce se prepraviti na 60+60s.