Da se ne lazemo,najljepse je kad legne plata :)
Printable View
Da se ne lazemo,najljepse je kad legne plata :)
Nesto mi pade na pamet Dzaka Mahmutovic, bio bokser, boksovao u Italiji, vele bio dobar. Medjutim, naidjoh na ovo, pa mi se nesto ne slaze.
http://boxrec.com/boxer/8465
na slican skor mu ja nedje naleceh,pa se iznenadih.
izgleda je samo imao petlju da se potuce,ali bi redovno dobija po prknu.
pravljenje bureka mu je islo najbolje.
Jesam, srećna sam. :-)
kad prije posla imaš fore samo da se istuširaš i presvučeš,
znaš da će ti cijeli dan mozak nja nja nja nja nj nj
https://www.youtube.com/watch?v=yR5N_5rZk7w
Sve teče, sve se mijenja.
Raspoloženja.
Dobro jutro narode :) ako moze bez prdjenja ove nedelje :)
Guten morgen moji dragi drugari spameri :) Kako divan dan, steta sto je ponedjeljak.
Onaj o$ećaj kad joj od toliko filtera ne vidiš nos...
Ponedjeljak je grozan dan
Svi negdje žure, a ja nemam plan
Tjeskoba, dosada
Utorak jedva dočekam
Srijeda, četvrtak i petak dođu
Ali nikako i da mi prođu
I samo sviram pjesme sjetne
Vikend čekam da te sretnem
Ja manje više samo za tebe dišem
I ove pjesme pišem, znam
Pišem ti to što osjećam
Ja manje više zbog tebe druge brišem
Sviram, ne mogu tiše znam
Ljubav je to što osjećam
Ponedjeljak ja i dosada
Stari brod, stara posada
Tanak špricer, tanak s lovom
Utorak baš ništa novo
Srijeda, četvrtak i petak isto
Živim da preživim čisto
I kako da te s uma smetnem
Vikend čekam da te sretnem
dobar dan! :applause:
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA :D
Kakva noc
Одушевљена сопственом консолидацијом у 4ам после милион радних сати у континуитету, посебно кад радим на микро нивоу.
Дооооооооооооооооооооооооокле.
Do kraja care, do kraja
А тако се и осјећам - канда имам простату, реагујем на ,,Добро јутро, момци", јер ми смо четверац.
Прилично царски.
Tako mi CdM-a, Tramp više nije popularan!
Jeste li mogli jutros? Krmeljate li jos? :)
Ajde razmrdajete se krmeljavci moji :)
https://www.youtube.com/watch?v=s-UIOVAp75U&nohtml5=False