Odgovorno tvrdim da kod termina DRUŠTVENE IGRE nema ništa društveno, jer se posvađaš na krv i nož sa bližnjima, daljom familijom i tetka Radom iz komšiluka.
Printable View
Odgovorno tvrdim da kod termina DRUŠTVENE IGRE nema ništa društveno, jer se posvađaš na krv i nož sa bližnjima, daljom familijom i tetka Radom iz komšiluka.
covjece ne ljuti se......to je igra dje samo jedan izadje zadovoljan,ostali su svi crveni i nadrkani.....
Gledam kako se debili pale na izmisljene gluposti...
http://i.imgur.com/v8mNoJc.jpg
https://thelastarena.wordpress.com/2...what-it-seems/
Išao do Čepuraka danas.
Zašto? Šta se desilo?
Ništa, samo razgledao.
Kako sam srecan sto sam ih kupio
http://www.mizuno.eu/-/media/mizuno/...=320&bc=ffffff
Ova nasa serija sto ide na srpskoj tv je bolja od dojca. Sigurno.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...d28c5cbce4.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
.
Dobro, bićeš u knjizi.
Evo ću se zainteresovat'.
soba 22, tamo cekaam te jaaaaa
City kvart je super za one što su alergični na polen.
I dalje se sunce probija kroz oblake... Dobro je.
- Okle ti ta Luj Viton torba, a?
- A to mi je đed kupio za rođendan!
- Pa, znam da je đed, nego čiji đed!?
Posle im treba dat 20 centi.. E ne, ni cent, nikad!
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...49cd7c4e23.jpg
Puca mi glava ka' himen..
14/88
Sieg Heil!