Често ухватим себе како ме мрзи да причам и да одбијам да се јавим на телефон. Чему служи фацијелна експресија него... е.
Секретарица треба ми. Овако се више не може.
Printable View
Често ухватим себе како ме мрзи да причам и да одбијам да се јавим на телефон. Чему служи фацијелна експресија него... е.
Секретарица треба ми. Овако се више не може.
.... radim std radno vrijme u CG firmama + neko prekovremeno,dodjem kuci zavrsim te osnovne zivotne potrebre izadjem u grad tj u lokal koji svakodnevno posjecujem, popijem par piva prozborim koju i natrag kuci pa o5 higijenske potrebre i krevet. Isto svaki dan [emoji19][emoji19][emoji19] prekur*ilo vise mora se nesto mijenjat,nac se neka "srodna" dusa koja ce mi kao prvo promijenit ovu kolotecinu u kojoj sam upao.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.facebook.com/groups/75594918228/?fref=ts
Ako stvarno zelis nesto da promijenis evo ti ova FB grupa.. Skoro svaki vikend organizuju setnje, planinarenje, rostilje itd. Vecina ljudi tu je u slicnom problemu kao ti... Ili su bili u tom problemu. Probaj..
Dvoje su se tako smuvali ;)
Noć je vedra nad Podgoricom.
Šetam.
Puni lokali.
Pljuje se Barselona.
Slavi se Bajern.
Ja gladna.
Tema se zove Izrazite SVOJE misli i osjećanja!
To ne podrazumijeva čatovanje, ne podrazumijeva da na svaki post ON TOPIC koji bilo koji forumaš postavi VI MORATE imati komentar, pa vam on odgovori, pa se vi nadovežete i tako u nedogled...molim vas ne čatujte! Ako imate SVOJE misli i osjećanja iznesite ih, ako nemate, zaobidjite!
Ne mogu da spavam.
Tiha noc.
Poslato preko Goluba Pismonose
Eo ti nesto da ljepse zaspes
https://www.youtube.com/watch?v=7l1f3oQL4f4
jutro nije ljepše moglo početi :redface:
Samo da pitam ove modne ikone kroz Podgoricu, što će oblačit' u julu i avgustu kad su sad u šortsevima i trikericama?
Kad iz mladoga kolege lijepa pogan raste. Mada cujem da je genetika u pitanju
red posla, red zadovoljstva, red ćiprane. sve po redu. srecno umorna. red meraka pod tusem i red sna. a ujutru je moj red, pa na lusticu. mislim da do sad nisam rekla, ali... zivot je lijep. jer... red je ;)
Nije problem ako vam za rješenje ne treba doktor ili advokat.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...75e9a42788.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Treba prevaspitat ovaj narod. Prut je iz raja izasao.
Ja sam za jednu atomsku na Ni'šić.
..radi eksperimenta.
A oni grade Tehnopolis!
Nju dej, nju nafaka :)
Voljela bih da upoznam muškarca koji sluša Dženana Lončarevića..
Samo da mu pomazim dojke
Ovo me podsjetilo na onaj vic kad Podgoričanin ebe žensku i kaže joj: Mala, nećemo se gledat jedno vrijeme. Ona pita zašto, a on veli: Idem da te ebem zguza. E sad, za slučaj da je đevojka dvolična i da su joj lica raspoređena kao Janusu, ovaj vic ne bi bio moguć.
Toliko mogućih tragedija čovjek izbjegne za dlaku, a da ih nije ni svjestan bio...