Da nema nijagarinih vodopada pg-cani ne bi imali dje da se slikaju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Da nema nijagarinih vodopada pg-cani ne bi imali dje da se slikaju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bipop i Rokstedi nesto,nemam pojma,nesto pffff...
Ne daj bože da me neko poljubio u kosu.
Skočili bi mu trigliceridi i holesterol.
Boli me uvo. Stavila sam minđuše s lobanjama.
Damče.
I ja tvoju bolesnu stranu ličnosti
Кад чујем оно - што волим да те слушам, тако смирујеш - то можда индиректно пита пуцам ли се у вену.
Ево не знам.
Kad probas koka kolu sa ukusom bijelog luka,onda se javi...
http://static.trololol.cz/img/conten...2_97989c9f.jpg
^Колега, пробај ово, кад се већ шириш:
Attachment 139128
btw,zna li ko da mi kaze koja je razlika izmedju koka kole zero, diet i light?
jel to malo ponestalo ideja,pa malo kakimo ili je nesto drugo?
Ima li razlike u ukusu?
otrov od zeroa sam probao,ne znam za diet i light...
Isto ka' meni između džema i marmelade...
Nikad shvatit...
Diet ti je za mrsavljenje, light za ten[emoji14]
Light i Diet je valjda isto... Nikako mi ne odgovara..
Zero i nekako.. bliza mi je originalu.
Izbjegavam i vrlo rijetko pijem pa mozda nisam najkompetentniji za sud ali to je iz nekog mog iskustva...
Nose li još non-stop onu malu Suri Kruz, zaboga?
Nestali spisi iz sudskog predmeta, nestao dokazni materijal i uprave policije, nestao CD sa dokazima iz tuzilastva, nestali.....Nesto razmisljam, je su li u ove institucije zaposleni ustvari kriminalci na prinudom (ili moderno receno drustveno korisnom) radu u drzavnim organima?
Eo ponekad 'prelistam' ove dnevne novine... Pa tu nema jedne lijepe vijesti... Najljepsa je da se saobraca po suvim kolovozima a opet makar jedan udes blizu te vijesti.
Ostalo... iskljucenje struje... stradala u pozaru... opljackan market... noz po grlo... tuca... naoruzan dosao na posao...
I ovo sve do 11am.
Zemljo Indijo.
Nisam pretjerano emotivna, ali ovo me rasplakalo danas...vjerovatno stigao premor.
https://www.youtube.com/watch?v=wvi19D_pmA8
nemoj danas da si umorna!
http://oi66.tinypic.com/n5jvab.jpg
Zreo je forum za gašenje.
Žestoki momak, dečko u usponu.
EDIT: Brzo će on u ministre. Voli moć i ne stidi se da to i pokaže.
Zašto se stidim umjesto njegove familije, nije mi jasno, kad su oni sigurno ponosni na njega.
Što bi se ti stidio? Svako svoj put ima.
Ni on ne treba da se stidi.
Zato što sam pogrešno podešen, davno sam treba reset da odradim da bih mogao sa ovim podguznim muvama da udišem isti vazduh bez osjećaja gađenja.