http://i.imgur.com/8Nz5gwJ.jpg
Printable View
"Srecan covjek je uvijek u pravu"... Ne znam ko je to rekao na forumu, ali samo cu da potvrdim :)
evo i ja 😊
Vidi se, samo neka potraje guzna dobra :)
Hvala, takodje :*
Da je Tesla ostao u Srbiji, bio bi samo Nikola.
Tacno bi trebalo pojedine javno strijeljat, za primjer drugima
http://www.cdm.me/drustvo/podgorica/...lupe-i-tobogan
Ništa strijeljanje, samo rad. Jak, fizički, neplaćeni (jer se šteta sama neće nadoknaditi) rad i povratak u normalu je zagarantovan.
Jedino da kakvi gulag otovrimo ili goli otok. Napuni li bi ga za 24 sata.
Idealno rjesenje za sve.
Kako se vremena mijeljaju
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...ca&oe=5773B904
Ko laže,taj i krade,a ko krade ima čokolade.
Ko uči znaće, ko krade, ima će. "Marović".
Danasnji lesinarski mediji,tacno jedva cekaju da neko pasa.
Je8ase mi majku sa vijestima o Jeleni Marjanovic. Za' mi je mlade zene,al brateeeeeee, ni da je kraljica Elizabeta...
prava za ovaj dan.
Ako je samo za ovaj..ti si srecna druga :)
why is that?
Kad radis sa par stotina ljudi svaki dan....
ja se čudim zašto te ne kapiram. mislila sam na pjesmu u mom editu :p
Pravo da ti kazem i ja se zacudih sto me pitas.
A koju pjesmu? :) :lolblue::lolblue::lolblue:
menjamdane.mp3
kako sam kafu kakačamačio,nijesam svario kafu,no puding...