https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bdee039ea0.jpg
Printable View
Nine went in, nein came out :joy::joy:
https://youtube.com/shorts/p9rIayhmJ...44qoQvkbMQyfHb
Evo ti, veli, kuhrac, da izbiješ oči.
Auhhh
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...29ee0b417c.jpg
Ja sam, veli, strastveni pušač.
Loko motiv.
Njemački je lak ko ga zna :P
Brat srbin se bori za život ali je odbio transplantaciju bubrega koji je pripadao homoseksualcu, uz riječi "neću *****ski bubreg".
Too much? [emoji23]
https://www.instagram.com/reel/DVHVu_8je5O/?l=1
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Ne ne, knap [emoji23][emoji23][emoji23]
Tu es mon hero.
Eh sad je i Moldavija Balkan? Non accetto! Prije je Sicilija Balkan nego Moldavija tako gledajuci. Pravda za karte! :)
https://youtu.be/r_5Slnkzekc?si=66oZ74uuVYb0pCGZ
I najjači komentar: https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...dfd1f82a17.jpg
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Sjecam se ovog simpaticnog gospodina. Couldn't agree more
https://www.instagram.com/reel/DWC_piQjnna/?l=1
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
hahahhahahahaha aooo
Čitam neku knjigu u kojoj autor objašnjava nešto o vremenu kao prirodnom fenomenu itd. i ladno daje ovaj primjer:
https://i.imgur.com/p37ZWCM.png
Kakva budalica...
Ja sam samo moribundo, mene ljubit to je ludo...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9918cc5e5c.jpg
Sent from my SM-S948B using Tapatalk
Kako cetinjani zovu Nik Vujicica?
"Head & Shoulders"
A kako podgoricani zovu Nika?
"Torzo"https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a48c3b641a.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk