Nocas doma tvojima uz kafu i rahatluk ispricaj ovu pricu.
Pa da svi zajedno hahahahacete i WTFcete.
Printable View
Nocas doma tvojima uz kafu i rahatluk ispricaj ovu pricu.
Pa da svi zajedno hahahahacete i WTFcete.
Nek mali sad te fore...
Kakva je Beloruskaja,ima mindzu gumojed,show!
Jesi to prodao Bmw,i kupio opet neko Rešoa pa te krenulo?[emoji23]
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Mjenja za Reno Traffic.
Tripli jel istina ovo brate? Prelaziš na senika??
Upalio mu se turbo kompresor
Ako je uzela tabletu za dan poslije, a opet se rodi, predlažem da mu date ime Dejvi ( po Koperfildima iz Kuča).
Ime definitnivno Traffik, a nadimak Rafo.
Kako je lose kad nekog naroda ima malo u drzavi pa se svi poznaju, imaju zajednicke prijatelje itd. Imam situaciju da sam izasao sa studentkinjom iz Plava, 19 godina, prelijepa, urbana (bez obzira sto je iz pl) ali rezervisana. Kao oce da se trudim oko nje, nema vremena da se gledamo cesce jer juri prosjek da bi bila na budzet, a ja vjerujem da gata jer ima jos ponuda. Ali nebitno… I u medjuvremenu mi ispade opcija na poslu sa koleginicom koja je porijeklom sa totalno drugog kraja CG, isto lijepa, mlada, znaci obije su i za kucu i za kurrac, i ja sad htio da je pozovem na kafu ali rekoh prije toga da joj provjerim instagram da vidim imaju li zajednickih prijatelja. A druze, to sve isprepletano, ti njihovi pratioci znaju mene, znaju njih, a maxe. Zlatilo se kod pravoslavaca dje se slabo ko poznaje
I sad moram da cekam da vidim sto ce biti sa ovom iz Plava, a u medjuvremenu ova koleginica moze da se ohladi ili skoci na drugog dok ceka mene. A zagrijana je tacno joj se vidi
Sent from my iPhone using Tapatalk
Slusaj mu teorije - muslimaniVSostali!
A tebe brt su trebali da osunete ali malo jače, sjekirom, onda da okrenu onu drugu stranu i zveknu te u glavu, mozda bi bilo bolje.
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Sto si nervozan, nikakve teorije niti lose nemjere nije bilo. Nego od safre ne mozes normalno da rasudjujes
Sent from my iPhone using Tapatalk
Veli i za kucu i za kurats, sano ova druga dok se razmislja dje ce moze drugog da zaskoci.
Definitvno materijal za kucu.
Pa brate ko je lud da ceka neodlucnog kad joj se nude drugi
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dobro ti razmisli sto je za kucu prije no uplivas u te vode.
Jesu te to pritisli da se ženiš?
Do kad je rezervisana ova iz Plava?
A jesu. Cini mi se ne moze proci dan sto mi to “kroz salu” nece pomenut [emoji3] pakao
A ja sam htio da izadjem i sa jednom i sa drugom pa koja bude bolja da budem s njom. A kod Plavljanki nema zezanja, kao sa 17 kao sa 27 one razmisljaju samo ozbiljno, nemaju nista protiv udaje. A plavljanke sto su odrasle u pg su druga prica
Sent from my iPhone using Tapatalk
Za sve sam u pravu. Evo i drug kojem pricam sta radim na badoo i tinder ga isto instalirao da proba i djevojka s kojom smo se oboje dopisivali je izabrala s njim da izadje (nije mi rekla da nece sa mnom da izadje nego jednostavno nije online otkad je njega upoznala) jer sam ja tih dana bio u Berane. Svakoj prica da je ozenjen i nijednoj ne smeta, ovu ce da kara na sledeci sastanak. A koliko je takvih koji su citali ovu temu pa rade isto sto i ja. Nije ni cudo sto mi ova godina nije kao 2019., masu je veca konkurencija
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako mislis sledeci sastanak? Zar te app nisu za prvi (mozda i jedini) sastanak - one night stand?
Zamisli zoves je na dejt i upoznajete se a mozda se i uzmete…ccc.