Krups dolce gusto aparat za kafu mali, ne izbacuje više ni vodu ni kafu kad stavim kapsulu u aparat i čuje se tihi zvuk ne brundi kao prije - što mu može biti ili đe bi to mogla ponijeti ako mu ima spasa?
Printable View
Krups dolce gusto aparat za kafu mali, ne izbacuje više ni vodu ni kafu kad stavim kapsulu u aparat i čuje se tihi zvuk ne brundi kao prije - što mu može biti ili đe bi to mogla ponijeti ako mu ima spasa?
Ja moj na smeće, ali je brujao i samo voda je izlazila.
Evo da mu dam šansu i održavam u komi dok još neko ne udijeli savjet iz iskustva :D
Palo mi je to na pamet sad cu da probam to, ako još ko ima koji savjet pišite, zahvaljujem.
Hvala montenegrina na hintu, a goozici na instrukcijama :D
Da znate kome zatreba, kamenac je u pitanju, 3dl alkoholnog sirćeta se sipa i čeka malo da probije put. Upravo pijem alkoholni espreso i super je. Dobrim da vam se vrati! :D
Valja li jabukovo ili da silazim u prodavnicu?
U prodavnicu ipak. Alkoholno je dobro i za kamenac iz kuvala, mada sam provalila da ako ubacim vodu i prospem kesicu limuntusa isti mi efekat bude pa da znate i to.
Koji ventilator kupiti, mislio sam xiaomi od 50 eura ali mi je djelovao nekako nisko.
Pogledaj u Elko tim i Okov imaju one sto se montiraju na plafon. Kolega kaze da su mu odlicni za spavanje umjesto klime.
Dobra ideja, to mi nije padalo na pamet - ceiling fan.
Neka preporuka za masinu za ves da nekom se pokazao neki model ili moze kombinacija pranje susenje
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.okov.me/mn/proizvodi/sta...0-185v-rowenta
Ima li ko iskustva sa ovim modelom? Vrijedi li ovih novaca?
Sent from my S23+
Da li je klima Gree Muse 12 best buy za oko 600 evra ili imate neki drugi predlog?
Sent from my SM-F946B using Tapatalk
Kupih u cungu ventilator sa posudom za vodu (parom) cijena 99 eura.
prvi utisak - top. Ima daljinski koji je slabijeg kvaliteta plastike ali ventilator kao ventilator djeluje odlicno, zanimljivo je bilo sastavljanje.
75w - 3 brzine, 3 moda i 3 nivoa pare...kapacitet vode 3.2l ima i neke tajmere...
ima li neko preporuku za neki kombinovani frizider/zamrzivac a da je malo gabaritniji ? Ima li ko iskustva sa Hisense i kako se pokazao na tom polju . Veceras odoh do tehnomax-a i jedino mi se svidjese kapacitetom i izgledom ova dva modela...
https://www.tehnomax.me/bijela-tehni...b645n4bie.html
https://www.tehnomax.me/bijela-tehni...kgn56xidr.html
rRazlika izmedju Bosch i Hisense 500e , mada kvalitetom se ne moze poredit Bosch sa HS. Najradije bih uzeo neki dupli jer bi mi extra upao u rupu koju imam u zidu u kuhinji ali oni su tek preskupi a nije ni neki izbor...
Stivi, mi imamo BOSCH visina 2m i šorona 70 i dosta znači ta šorona za kapacitet. Taj model je u TM tada bio 1050, mi smo ga uzeli u BOSCH kod Čikića za 750, doduše tu smo uzeli svu tehniku pa je bio veći popust ali frižider je odličan. Znači palćen je malo više od ovog Hisense, provjeri što sad imaju. Nekoliko kolega i odavde i s aposla je po preporuci dobilo dobar popust kod Čikića.
Zaova je prije neki dan uzela dupli Vivax, ne znam koliko je tačno, možda oko 700 ili 800eur.
Ovaj https://vivax.com/rs/products/vivax-...-cfs-516dfd-x/
Dobro provjeri sve opcije.
Bosh su uzeli kinezi samo kazem...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja imam Hotpoint ili Ariston (mada je to manje vise isto) 13-14 godina. Visina 2m, sirina 70 (bas znace te 10 cm).
Radi ne cuje se.
Tada je brzo izasao iz prodaje kao model a masu je dobar.
Da nije ko uzimao ovaj ventilator u cungu
https://www.cungu.com/product/ventil...cf03-mist-fan/
Duplo je jeftiniji nego u okov ili kips
Sent from my SM-S928B using Tapatalk