Koliko me sjećanje služi, bila sam zaebanija dok sam metal slušala.... sad sam omekšala, više tolerancije prema ljudima i njihovim demonima itd... Nisam sigurna da mi se to i sviđa, tj postalo je malo zamorno.
Ne treba se puno šjekirat,to mu vele nekako dodje sve normalno sa starošću...
https://www.youtube.com/watch?v=i97O...ZU9H6brSkQTuKn
:lmao:

