Nije ugrožena a avion vas isfetan.
https://twitter.com/Pedjijatar/statu...ffVXPBr6g&s=19
Printable View
Nije ugrožena a avion vas isfetan.
https://twitter.com/Pedjijatar/statu...ffVXPBr6g&s=19
Definitivno je avion poletio sa pola piste i udario u rasvjetu i antene na kraju piste.
Odlično se ovo završilo, da je bio malo veći ili malo teži avion (neki duži let sa više goriva) moglo je kobno da se završi.
Evo i slika oštećenja, nimalo naivno:
https://x.com/Pedjijatar/status/1759...836702105?s=20
bukvalno ih je nekoliko centimetara dijelilo od katastrofe, neviđena sreća
Curi kerozin a putnici neugrozeni. Banana.
Ja mislim da je ovaj avion V1 postigao sekundu dvije prije udara.
ne curi nego toči to što može...
Samo sreca ih spasila...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Iz nekog razloga piloti su iskonfigurisali avion dok su rolovali i onda krenuli ful regelia bez flapova.
https://streamable.com/llcge8
Jak je ovo udarac. Za dlaku su prezivjeli.
https://www.reddit.com/r/serbia/comm...t=share_button
Jos ih fino pita "are you familiar that you entered Delta 5 intersection."
3x ih upozorili da su na kratku pistu.
Kakvo crna upozorenja, zasto zabrane nije bilo?
Je li ko gledO?
https://youtu.be/MhkTo9Rk6_4?feature=shared
Gledao ja, moze biti ali...
Ostavio sam ga za noćas.
Vidim 5.4m pregleda 17hiljada komentara -> čitao sam ih sinoć vidim da su pozitivni pa rekoh da pitam za utiske ako je ko gledao.
Takumi ti to znaš u prste. :) je li bilo jakih štihova od putnika na ovom letu?
Jer koliko vidim kažu da ih je bilo...
Ma bilo je, culi su se...
Wizz air je prizemljio 47 Airbuseva A320/321Neo zbog problema sa P&W motorima.
Bice sad dilejeva i svega.
a u PM kupio sam već kartu do Minhena 12. marta, naravno A320
A320 vozi stalno tu liniju već sam išao
Imaju 152 komada 321 pa neka kombinuju...
Sent from my iPhone using Tapatalk