Da se pridružim Zagrebačkim preporukama, takođe u centru, ulica Nikole Tesle, picerija Lira, pica Dalmatina, bolja od većine u Italiji... [emoji4]
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Printable View
Bar Mlinarica malo dalje od centra isto preporuka za domaca piva.
Kad smo kod preporuka Restoran Uspinjaca (kod uspinjace jelte) - pacetina sa mlincima se mora probat.
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
U Đe si - Đe si, preko puta autobuske juče popih točenu Stelu 0.33 za 1.3e, iznevjerovah što bi rekli :)
Inače točena Stela mi je odlična, skroz drugo pivo u odnosu na limenke koje su užas
Sent from my iPhone using Tapatalk
Stelu pijem vec neko vrijeme. Možemo reći daily driver :)
Meni su sve 3 opcije odlične: limenka/staklo/točeno. Stim što u zavisnosti od skladištenja može biti vrhunska a može biti i smeće. Dosta njih drže piće na +40C pa onda hlade i tako nekoliko puta... A za točeno mora biti aparat servisiran kako treba i da prolazi u protivnom i to nije srecno.
Podgoričko plavo me iznenadilo neku noć, odlično. A ni crno ne zaostaje :)
https://postimg.cc/xkBK2QKG
Makedonec :D
Tu i tamo zaluta neko zajecarsko svijetlo. Nije najukusnije pivce ali glava ne boli za sad.
Svaka promjena je dobra.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5a40ceac64.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
niksichttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e0e40bcc54.jpg
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
'talijan, nije losehttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2b101f2213.jpg
[emoji16]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c0c2f2fdab.jpg
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Sláinte :)https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c54da777ad.jpg
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Usta mi pisaju :)
Juce razmisljam koliko se piva uopste popije, gorka ona tecnost, a milaaaa :)
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Ja juče popih bogomi pofino Bavarije, baš ne pamtim kad sam je zadnji put pio, ne bješe loša, nešto kao Heineken staklo.
Zadnji Heineken iz flaše što sam pio prije neki dan bješe Francuz. Med. Iznenadih se
<a href="https://ibb.co/p2P32Cz"><img src="https://i.ibb.co/v1BJ12P/20230522-162809.jpg" alt="20230522-162809" border="0"></a>
Probah I ono mutno isto pećko bjese fino
Da se malo gušta narednih dana. Hvala @Shaneman na dostavi.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cef9a811ce.jpg
Sent from my motorola edge 40 using Tapatalk
https://ibb.co/Y8Xc4ZF
Dobro je to
Meni se svidjelo. Cak sam donio paket bio. Mada scena na parking dje ja ubacam paket njega a neki albanci 5 paketa niksickog i pita me ovaj jesam li normalan:)
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kad vidim tvoje postove stalno pomislim kako me čeka Beograd i neko obrtanje tura u Cetinjsku pa pakovanje bire.
Znam da je ovo Zagreb no zbog prirode tog piva.A evo nešto iz Italije (baj d vej lokalna su im okey, Peroni klasično loš za moj ukus).Morreti može da prođe nešto ka Nikšićko.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...731206698f.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Test, test 1,2,3https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2bb9318701.jpg
Neki lager kao sa dunjom, meni odličan a i rekoše mi da su inače dobre kritike pokupili pa se razmišljaju da ga ubace u standardnu ponudu.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...046ca54419.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo pljani mrci, vidim ga odavde:)
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Totalno si u pravu [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk