http://i.imgur.com/xS2GLTl.jpg
Printable View
tus, dorucak... divan dan, d i v a n
"Dan osvanu a ja Skadar, zle me sile pretvorile u gomile, do temelja porušile. Tri godine tako one mene lome, a ja više nisam kadar da se zidam i survavam niz litice,
Gojkovice ,
mlada Gojkovice…"
NErviraju li vas gosti koji se dva puta najavljuju, pa dva puta otkazuju? A sve se spremilo, pecenje, kuvano aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
treći put bi imali sok i kafu :)
Gladan sam.
Ne vjerujem ti, DJuzla -.-
Saberi a zatim oduzmi,pa opet ispocetka.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...b433170f88.jpg
cekajuci smotuljke...
S.Romero, F.Ronkalja, R.Funes Mori, M.Musaco, M.Roho, E.Banega, M.Kraneviter, A.Korea, P.Dibala, P.Pjati, L.Vieto
Dosadeeeeeeeeeeeeeeee oveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ko bi vama udovoljio....
nisi svjestan kako nam malo treba 😊
dobro jutro, zezalice malene, divan dan vam zelim 😊
Kako sam mrtav, sramota me, 3h sna
život je lijep, majke mi moje bose
Guten morgen. U 11:41 poce da mi zvoni telefon ka manit, pomislih da se pokvario. KAd ono tapatalk, u isti vakat vas jedno pet, sest piskarate po nesto. Tacno sam ima osjecaj da ste se probudili nedje na gomilu. Ako ne pane kisa odoh da malo pedaliram, ja i biciklo malo u setnju :p
^^/ taka sam ti i sama, ako ne pane... samo motor-ciklo... baš sam se uželio.
Neka ga ne mari...