https://www.youtube.com/watch?v=EdUbFl93TlY
Printable View
Gukni gukni lepi
Jedna od stavki na spisku zivotnih zelja prekrizena... Hobbiton posjecen :)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...72ad644b75.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...eae401f90c.jpg
Upravo sam razmishljala u kakvoj bih kuci, stanu mogla da zhivim a da nemam potrebu da se selim.
Mozhda bih se i sama sjetila, prije ili kasnije.
Nikad neću zaboraviti trenutke provedene s njim na stepeništu ulaza zgrade, koje je prekinuo mrzni alarm...
prvo jutro sa doručkom umjesto kafe za buđenje :redface:
Krenulo je...bravo.
Čibuk? :D
(i ja se dohvatih doručka prije kafe...bravo za mene)
To na zdravlje miriše
Odmah mi se cijena svidjela...može :D
Ono drvo ne mrda...danas udarnički krećem (zakleh se -.-)
OT- Nisam umorna. :D
Lijepo ti je vrijeme 😀 zahtijevam da se moje drvo radi samo po suncu 😁
Nema što...mlađi se sluša. Završeno ti je to danas :D
OT. I dalje nisam umorna. :D
Haahahhhaaha moraces i da me trpis, sa suncem poludim 😂
Poludimo zajedno! 😇
Nećemo priznati, nećemo priznati. -.-
Trebale ste na salsu...
A ne te sektase, necemo 😂
Salsa, tango...fuj!
Na ruci sat što pet minutaa kasni
Sent from my iPhone using Tapatalk
vrijeme je za novi cd u kolima
https://www.youtube.com/watch?v=PavyIFLvApY
...a pita ga brica "Bati,kako ćemo?"
a on pokaže na meeene...kaže: "isto kao ovom momku!"