Mjesta gdje se dobro jede
Quote:
Originally Posted by
straus
Black rabbit zadnja 2 puta njihov sendvic ocajan + pomfrit kriminalan, pun ulja. Oba puta bacio sve. Jeo sam jedno 15 puta i bilo uvijek dobro, sad katastrofa. Vise ne porucujem. To je to.
Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Bogomi saglasan, jutros mi žena donese, baš bzv bješe, čabata sigurno nije bila kao inače, iako isto crni toboš. Pomfrit što veliš nejestiv, koji im je k, to mislim drži onaj naš rukometaš sa suprugom, djelovaše mi baš posvećeno ovako, što znam, mislio sam da će trajat sa kvalitetom...
No1 sendvič mi je trenutno Gastro sendvič iz Gastronomije - predobar
Sent from my iPhone using Tapatalk