https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...35212273_n.jpg
Printable View
"Ljudski je grijesiti, ali ako potrosite gumicu prije olovke, stvarno ste pretjerali..."
Kad imas kratko ime, al' ga svi uporno produzavaju jer misle da tepas sam sebi.
Zla kob.
Sadness is a bleeeeeesssssiiiiiiiiiiiiing
http://www.coolinarika.com/repositor...cbe_header.jpg
mmmmmmmmmmmmmmmmmm......
Njam, njam! Taman sam mislila sjutra da ih pravim :)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...60784629_n.jpg
Mislim ipak ovo je ono pravoooo što opisuje moje stanje za danas...
hvala lijepo
:D
http://www.youtube.com/watch?v=IpZm1TstpjQ
Da bih s tobom prošla pustoš ovog svijeta
Da bismo se zajedno suočili s užasnom smrti
Da bih vidjela istinu da bih izgubila strah
Pošla sam usporedo s tvojim koracima
Zbog tebe ostavih svoje carstvo svoju tajnu
Svoju hitru noć svoju tišinu
Svoj biser okrugli i njegovu bjelinu
Svoje ogledalo svoj život svoju sliku
I napustih perivoje raja
Tako bijah na svijetu bez koprene tvrdog dana
Bez ogledala vidjeh da sam gola
A pustinja se zvala vrijeme
Zbog toga si me svojim kretnjama odijenuo
I naučih živjeti u punome vjetru.
Sophia de Mello Breyner Andersen
Лепо, Мићо. Лепо!
Welcome to the real world. It sucks. You're gonna love it.
Neeeeee puhći ništa dužan si mi neštooooo ahahhaha :P
ja sam nalik chistom zidu ,ti si slika i ram
ja sam prazna tishina ,ti najljepsha muzika shto znam
Poker keceva...
All in...
neeeeedeeeeeeeeeeeljaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cheerful:
hahahhahaha, ukrade mi post sa prsta! :mrgreen: Samo je u vidu slike... :)
http://notquitesnowwhite.com/wp-cont...vestosmile.jpg
Maki, just stay cool...
https://encrypted-tbn3.google.com/im...LqT9Z3CVp90aLA
Zadnjih dva mjeseca mi sve živo smeta. Hejterski sam nastrojen