Previše jeftino da išta valja.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Printable View
Previše jeftino da išta valja.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ja sam uzeo robota Q8 Max.
Od 11 do 13 usisava dnevni boravak, hodnik, spavaće sobe i kuhinju.
Onda se sam vrati na punjač dopuni se i u 16 odradi MOp hodnike i kupatila.
Ovako svaki dan osim vikendom kada se radi tradicionalno.
Ima Lidar, još mi se nije zaglavio i što mi se najviše sviđa ne lipa i zidove, pločice već inteligennto stane uza zid.
Kada završi posao, pođe do kante, isprazni se i počne da se puni. Nevjerovatno korisna stvar.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Samo me dvije stvari interesuju:
1. Da li nas starije, zaostale u vremenu i prostoru, palinjaš ili pričaš istinu i
1.a) ako je sve istina da li "Ovako svaki dan osim vikendom kada se radi tradicionalno" znači da usisivač ima i online pravnu podršku pa se plašiš da će ti stići tužba ako bi ga i vikendom aktivirao?
Hvala
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Ne palinjam.
Pomaže značajno, naročito mrvice i onu prašinu.
Ali ništa tradicionalni drn drn sistem ne može da zamijeni (čitaj Karcher).
Što se tiče službi za žalbe u njemu je AI pa me je nadmašio [emoji1787]
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Kako je on pametan. Ne n'o najbolje da ga prenosiš od prostorije do prostorijeQuote:
Onda se sam vrati na punjač...
Jbg kod mene samo suvi kvalitet.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............