Nijesam. Zvaću ga danas.
Printable View
Nijesam. Zvaću ga danas.
Klima Gree Muse oko četiri godine stara greška/kvar H7
Imate li nekoj majstora za preporuku!?
A istekla je ovoj, 2 godine bile.
Beko prestala da pumpa vodu posle dobrih desetak godina.. zvao par servisera, te docemo te necemo bla bla… i zadnji lik bjese bas komunikativan i lagano mi objasni par stvari… poslusah ga, izvukoh je, odozdo otvorih, pumpa se skida lagano samo je okrenes, u servis kupih novu 30 eura i pa pa… predobar trip
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne javih. Zvao, objasnio, on me propitao jos malo, veli to rijetko crkava, al docu danas ili sjutra. A probaj jos jednom jesu li plastike i filter legli kaoo treba. Te opet ja uglavih, pritvrdih. Kad sam upalio,krenu da izbaca vodu i odradi program. Ostalo je da zovem ako bude opet pravila problem. Uglavnom, zna covjek sto treba
Hvala.
Jel ko uzimao ninja sizzle indoor rostilj elektricni? Ide mi se ovih dana da ga uzmem...a i jedino za njega (za slican cjenovni rang) ima ovih testova po youtubu.
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Uzeo neki Delimano prije par godina,slaba snaga ugl,al nisu neke pare bile.
Eto izgurace par sezona jer ni zavrsna obrada ploce nije na nekom nivou,lako se guli
imate u VItapur dobru tavu, 28cm i na isto ste :P :P
meni rostilj nije rostilj ako se ne ocadi - samo "zdravlje" :D
sa elektricnih mi uvijek bude "isti" ukus kao sa tave/tiganja
elem, Okov je sirio ponudu kel grilova pa pogledaj
i pogledaj one u Gintas da nemaju sata (do Sicilije)
Kakva su iakustva sa usisivacima robotima na danasnji dan :)
Sent from my SM-S921B using Tapatalk
a da probas old school dizajn el rostilja? ili ti back to basics?
https://www.okov.me/mn/proizvodi/ele...rni-electrolux
siguran sam da se vremena mijenjaju, ali mislim da je kod ujaka kuci jos ziv ovoga tipa el rostilj koji je od moje babe, sa sve originalnim grijacem
istrazi kakav je mozda
Ja sam prije Weberovog na gas imao
https://www.okov.me/mn/proizvodi/ele...ono-2000-2400w
Dosta dobar za el. roštilj te cijene. Prije toga onaj neki Delimano ili Sencor ovaj je bio prilično bolji.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Da nije uzimao ko?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6f0879aa38.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ljeto je brate batalite rostilje i pekace, ljapice ve nesto :)
Salate, maslinovo ulje, supe, corbe
Ovo jedino na stavnu gore nedje ako si cijelo ljeto
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Kako ne, a kad ce rostilj ako ne sad :D
Stapni je najjaci usisivac :)
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Rainbow! ;D
Pa ko je budala,taj robot ili ovi što su ga kupovali...? :)
Otprilike kao mješanci i rasni psi?
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Tako je, ovaj moj od 200 evra pokupi kakvu kockicu isl, al kablove lagano zaobidje i vece prepreke, ogranicene zone ne bi taknuo...
Dobro je dok ga ne zatekneš na prag od kuće i još ti traži 2€ za dojč
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Dok ga ne zatekne uz uzglavlje dok spava.
Je li ovo čemu ljudi, danima me masakrira oglas na instagramu? Ako radi iole posao odmah bi naručio, ovo je upravo ono kako ja zamišljam peglanje :D
https://bezstresa.shop/masinazasusen...qe7kLMlKwScutw
Sent from my 17PM using Tapatalk