A znam. E bas kad je prica sto me nervira, jes Vukajlija. Tako USILJEN humor, tj nije ni humor. Prva prilika da ga oborim, uradit cu to.
Printable View
A znam. E bas kad je prica sto me nervira, jes Vukajlija. Tako USILJEN humor, tj nije ni humor. Prva prilika da ga oborim, uradit cu to.
AhahahahahahahahHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA kako je dobra slika! :mrgreen:
e, da, artemis i flame - dobar izbor :D
A nervira me ovaj tkom, poluđeh od ovoga interneta ko ga izmisliiiiiiiii
ovo remek-djelo
http://www.youtube.com/watch?v=panKN...eature=related
.
Trenutno me nerviraju celavi momci :mrgreen:
nervira me ac milan :)
Profesoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
gastritis me nagrdi
Nerviraju me neki mizerni ljudi, koji su toliko iskompleksirani da je to nemoguće, pix, smučilo mi se... Ne umijem to da opišem, treba mi nova riječ da je izmislim, da bih opisala koliko mi se gade pojedine osobe, života mi... Ovo bi slobodno moglo da ide na onu temu Maske, na ljubav... Kakvih ljudi ima, za nepovjerovati!!!
(kako izduših...)
neka si oko moje , i mene nervira kad te vidim na ulci a nisam te ima nikad, uh kako me nervira to heheheheheheheh
hehehehehehehehe cmok
neka sparco ne staj mi na ranu
i tebe isto muci, a? eeeeeeeeeee brate brate
i sad se po noći budim i zovem joj ime :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZhXdfBqqbvo&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=nbhrTAp_wgc
oh mios dios..............
kugliceeee svi te volimooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!
I ja se pridruzujem pokretu voljenja kuglice :) :) :)
Kako je KeDown suptilan :D:D:D
Uh, ja bi ovu trbusnu , kakva jeeeeeeeeeeeee :):);)
Kuglice evo jedna slika od mene :)
http://lc.fdots.com/cc/lc/8e/8ed817a...e00d239f5b.gif
Pušti kišu viđi ovo
http://www.jutarnji.hr/dolazi-nam-go...-20--c/894821/
konacno, mene nervira toplo vrijeme
Ova ce nas ugrijat ahha :D
http://www.jutarnji.hr/maky-soler---...-obline/894590
Fakultet, asistenti, jedna krava iz Tv, kisa.
Visa applications
mazohizam najvišeg niovoa.
Spava mi se. Je2 čekam 4 sata doma da se ide..
a sto nano nisi spavala ? ne valja ti to