e od danas zisto moze neu c klas da se vodi kao smece, osim sto svima crkava non stop, eno se jedna na parking samozapalila kod mene u zagoric ;) , sto je muka sa tim kolima? taman sam pomislio kako je lijep i valja bi mi jedan karavan pa naku djecu da pravim

