Ide na 6th Mana
Printable View
Ide na 6th Mana
Nije mi nimalo jasan Vembi, a ni njegov trener.
Protiv raspalih Pelikansa pola njegovih šuteva je iza linije za 3 poena i to sa učinkom 2/9.
Skupio je 18 skokova od kojih 0 ofanzivnih skokova i 0 slobodnih bacanja.
Brate mili, imaš 2,2 metra visine i skoro 2,5 metara raspon ruku i ti trošiš vrijeme šutirajući trojke.
Daj napadni malo taj koš, šta si se prepao ko Ben Simons.
ima li sta od Geforda za nas, suska li se sta konkretno?
a vjerovatno je jos rano, tamo posle 15. decembra krece ozbiljnija prica, kad mogu da se trejduju ovi koji su potpisali nove ugovore na ljeto. nisam siguran spada li tu i gafford, koji je produzio ugovor.
Mnogo mi se sviđa kako Detroit igra i kako su sastavili tim. Cade pravi vođa, malo više izgubljenih lopti ali ništa strašno. Duren i Thompson odlični kao druga i treća opcija, pogotovo se vidi napredak kod Durena na početku ove sezone, igra dosta zrelije.
Još da se Ivey oporavi, biće to fenomenalna ekipa za narednih 10ak godina, samo da ostanu zdravi. I ako neko može malo da smiri Stewarta i Hollanda, imam osjećaj da su u svakoj akciji na korak od tehničke ili isključenja (Laimbeer i Rodman bi bili ponosni na njih dvojicu ;)).
p.s. Šteta što su izgubili Beasleya i Hardawaya Jr. na ljeto, odlični bi bili u rotaciji.
a morali su i oni da nabodu par vezanih dobrih pikova, od toliko sezona. zanimljivo da igraju dosta sa stewartom i duranom zajedno, sto prosle godine nisu uopste koristili. cade sve bolji, legitimni all star. ivey dosta povreda, ocekivalo se da ce da eksplodira do sad, ali ne desava se.
zasto wemby sutira za 3, velis?
kakve zavrsnice nocas. 2 produzetka + 1 utakmica rijesena uz sirenu + 1 bila izjednacena oko pola minuta do kraja. da vidimo mavs - bucks.
a bogme i jazz - wolves se smesi iznenadjenje (za neke)...
Ne da' Ant iznenađenje..
Kakav play-calling iz auta da oslobodi Wigginsa za tip in buzzer beater..
Wemby kasirao Voochaa
spida 3 iz okreta iz coska prije toga. bane 3 iz poluokreta sa 9.5 metara za pobjedu magica... onaj brat iz pistonsa, prvi put cujem za njega, 2 trojke u zadnjih nekoliko sekundi. sad PJ masio bacanja za jos jedan produzetak.
I ćorava koka zrno ubode, što bi rekla ona narodna.
Čovjek šutira 25% za 3 poena ove sezone, imao je jednu dobru utakmicu, najbolje da ga odmah prijave za All star takmičenje u šutiranju trojki.
Moja kritika se najviše odnosila zašto nije mnogo agresivniji u napadu s obzirom na njegovu konstituciju.
Noćas je imao jedan ofanzivni skok, a u toj statistici je 78. u cijeloj NBA ligi, po meni sramotno za njega.
Simpaticna je Atlanta,steta sto ode DeAndre u Klivlend.
Напокон гудбај Никоговић. Дуго је и издржао.
И ја би ка Кејд убо 46 кошева да пуцам 45 пута плус 18 слободна. [emoji16]
Није лош, има физиономију солидну само не знам још ђе је Зглавом.
kobo imao 30 promasaja, mislim u poslednjoj utakmici u karijeri, protiv jute. ovo novi rekord.
Kako preko noci propadne fransiza. Indijana 1-10.
Mislim da se to i očekivalo ove sezone, ali sigurno ne u ovoj mjeri.
Jbg, ostali su bez Halibartona cijelu sezonu zbog povrede. Majls Tarner im je otišao u Milvoki bez adekvatne zamjene. TJ Mekonel koji je trebao da donekle zamjeni Halibartona je povrijeđen i još nije odigrao nijednu utakmicu ove sezone.
Dodaj na to još i da su Topin, Maturin i Nemhard odigrali po 2-3 utakmice ove sezone (mislim da su rekli za Topina da će na operaciju, pa nekoliko mjeseci pauze). Bukvalno od prve petorke imaju Siakama, ostali su svi u bolnicu.
Biće ovo godina za tanking pa dako ubodu neki visok pik. Svi igrači su pod finim ugovorima (ako bude trebala nekom ekstenzija ugovora, mislim da imaju dovoljno para), neće morati da idu na rebuild, samo da "zakrpe" ove što već imaju.
Jedini igrač koji im je potencijalno problematičan i može tražiti trejd je Siakam, ali mislim da se njemu niti ide niti žuri, jer već ima osvojen prsten sa Torontom.
Niko ne pominje rukija Ejsa Bejlija što napravi sinoć.
Mislim da kod Bejlija treba da se prica o tome sto je do sad bio prelos, a ne sto je sinoc ubacio 20p..
Sent from my AC2003 using Tapatalk
Biće on dobar.
Vidi se da ima potencijala.
Nesuđeni igrač San Antonia.
Promijenise All -Star format pa će ove godine igrati igrači iz SAD protiv ostatka Svijeta,da vidimo i to čudo.
Big men prednost svijet.
Little men prednost USA.
Čak i ne znam sastavit šest sedam plejeva i bekova za intl. Liše Šeja, Murraya i mozda Giddeya ko ide?
PG - Shai, Luka, Murray...
SG/SF - Mathurin, RJ Barret, A. Wiggins, Giddey, Avdija, OG Anunoby, F. Wagner, Brooks, Hachimura, Dyson Daniels, VJ Edgecomb...
PF/C - Giannis, Jokic, Wemby, Sabonis, Markanen, Siakam, Ayton, Gobert, Porzingis, Vucevic...
Boldovani bi bila moja prva petorka za "ostatak svijeta". Eventualno OG Anynoby ili Markannen na krilo, umjesto Mathurina.
Ne racunam Embiida, Irvinga i slicne koji su rodjeni van SAD-a ali su igrali za njihovu reprezentaciju.
ja 36% iz igre, 17% za 3. dvaput ove sezone prebacio 40% iz igre. 29 TO u 5 utakmica nakon suspenzije, 7/20 (35%) najbolji sut iz igre.
da parafraziram dylana, stuck inside of memphis with the mobile blues again.
Čim sam ga čuo kako priča kako je "izgubio radost", ista priča ko Batler prije nego što je otišao iz Majamija, odmah mi je bilo jasno da ili on ili trener brzo ide iz Memfisa.
Vidjećemo kakav će biti rasplet kad počne zimski trejd rok, ali ne vjerujem da Ja ima neku veliku vrijednost i da Memfis može dobiti neku gomilu pikova za njega - ogromna plata, često povrijeđen, pravi probleme na i van terena, ponaša se ko razmaženo derište čim nije po njegovom...
Nisam siguran koji tim u NBA je voljan da potrči da trejduje za takvog igrača.
dovoljan je samo jedan ocajnik... ili neko ko bi se rado otrsio drugog problematicnog tipa. magic procijeni da bi im morant znacio vise od suggsa, ili wizardsi ubrzaju rebuild, jer imaju mlade igrace na pozicijama 2, 3, 4, 5, nemaju na 1, pa ponude middletonov ili mccollumov ugovor i nesto pikova. pelicansi? zasto dumars ne bi napravio jos neku glupost - poole i murray se uklapaju sa platama... prva dva pika sa drafta 2019-e zajedno bi bila totalna sprdnja. ima tu scenarija.
Koliko pada ovaj SGA, kakav bi tek igrac bio da nije fizicki najslabiji u ligi.
Evo zape u Tre Mena i Bridzis lagano sutnu za tri.
Horneci grade neku naci ekipu.
Kupe ove bijelce njemackog porijekla sto im prezimena ne mozemo izgovorit, vec sad vazna uloga, a crnci neka rade za njih.
ne diraj mi kalkbrennera, defanzivnog koledz GOAT-a. nadao sam se da ce ovi moji da ga uzmu, ali zasto bi, kad mogu fejk goberta da jase klupu.
Gobert 18 minuta, 4 poena. Jokara tripl-dabl, razumE se... Pojeo ga Nikola! :D
Gobert je najbolji pokazatelj da ne moraš da budeš dobar košarkaš da bi dobio max ugovor u NBA. Čovjeku je problem da uhvati loptu, ko da se ne pita sa rukama.
Za to vrijeme Tim Hardaway Jr. ističe kandidaturu za 6MOY nagradu. Mislim da odavno nisam vidio nekog da tako brzo šutira "catch and shoot" trojke. Najbolji vet ugovor koji je Denver ikad potpisao.
gobert kakav god da je, drzi odbranu. naz / randle na 4/5 je defanzivni horor. connelly je propustio ljetos priliku da uradi nesto i zakrpi tu rupu (npr. vidjeti prethodni post - 4 x big east DPOY + solidan u napadu, oko kosa), sad ne znam sta izmisliti. vjecito nam fali 1 igrac u rotaciji, ili imamo nekog mladog koji ce mozda za 3-4 sezone biti dobar, a nema priliku da igra i razvija se jer je svaka utakmica egal sredinom 4/4 i ne moze ni protiv 1/11 netsa da se dobije 5-6-10 minuta van garbage timea.
a kakva je 2 faula dobio gobert sredinom 3/4 kad smo krenuli malo da se odvajamo, ni strahinja ih ne bi svirao.
U sebi sam dao 50 meceva Mitch Johnsonu i svojski se trudim da ga ne komentarisem..
Sent from my AC2003 using Tapatalk
Izvini Vučeviću ali mi je najmilije kad tvog Čikaga dobijemo :)
Kakva završnica.
Zamalo i Nikola da pogodi za produžetke.
Čudna Juta ove godine.
Kakva je legenda Steven Adams - 22 minuta sa klupe, 9,4 skoka po utakmici (15. u cijeloj ligi) od kojih su 5,1 ofanzivni (ubjedljivo 1. u ligi).
Dobar u odbrani, ne zahtjeva puno kontakta sa loptom i jak ko crna zemlja. Rezervni centar za poželjet.
mitch robinson kaze bokic. 5.8 ofanzivnih / 8.7 total za 16 minuta igre. sundjer.
vjerovatno pomaze sto su knicksi poceli da ispaljuju (i promasuju) trojke kao blesavi, pa bas ima sta da se pokupi.
Zanimljivo, gledam na Basketball Reference i niđe ga nema na listama, ali kad uđem na njegov profil svi ti podaci su tamo navedeni.
Jedino što mi pada na pamet jeste da ga nema na listama jer je odigrao samo 6 utakmica za sada.
Ako nastavi tim "tempom" neće ispuniti kvotu od minimum odigranih 65 utakmica da bi mogao biti kandidat za neku od nagrada na kraju sezone.
Мич 65 утакмица да састави за двије сезоне па пуна капа.
Evo mu sad gledam statistiku, prošle sezone 17 utakmica, pretprošle 31.
Ove godine svih 6 utakmica je počeo, ali samo igra 16 minuta u prosjeku.
Vjerovatno ima veoma ograničene minute ako se tek sad oporavio od te prošlogodišnje povrede.
p.s. Vidim da je ranije skupio nekoliko sezona sa malo većim brojem utakmica, ali nijednom nije bio blizu da ima prosjek od 30+ minuta po utakmici ni tokom tih sezona.