Originally Posted by
MeDo_JE
Vidim razumiješ se super u vozne parkove.
Ako si slobodan da nam održavaš u firmu 35+ vozila, po tvojoj računici ćemo ušteđeti toliko da ti možemo dati komad veću platu nego na brod... :D
Svako službeno auto, staro 6-7 god, sa 200k+ km, jede pare, posebno dizeli. Tvrdnja potkrijepljena fakturama (bez malverzacija koje acs pominje, jer ih ne voze radnici sami kod majstora).
P.S. Za konkretnu situaciju u Rtcg, bi trebalo više informacija da bi se donio sud, ali ne mora da znači da se bahate na naš račun, može bit i suprotno.
Sent using Tapatalk