Ja joj ne bih dao ni 3/10,
Printable View
Imate li kakav predlog za noviju dobru seriju a da me ne boli glava puno
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Senke nad Balkanom odlichna,neke epizode sam gledao i prije,bash dobra serija,opisuje tadashnje a moze se reci i sadashnje stanje.
Pocrnje snimanje trece sezone rece bjelogrlic
Sent from my iPhone using Tapatalk
A ova.Opet su je reprizirali no dobro zanimljiv koncept.
https://youtu.be/dBEOcoSHJeA?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Gleda li ko Dug Moru, četvrta sezona je u toku? Dosta mlako poče, ali ova zadnja epizoda sa svijetom mrtvih je barem meni bila ludilo :)
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Ja ne znam je li do mene ali ja sam se navukao na bugarsku produkciju.
Trenutno gledam Balkanska mafija.
Jednostavno su napravili priču dostojnu zapadne produkcije ali tako da priču komotno možemo smjestiti u Podgorici ili Baru.
Za sada sam na prvoj sezoni ali mnogo je dobra.
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ja sam je snimio samo da zavrsim Tokio vice i prelazim na nju...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Odlichna je ta bugarska,pisali smo i prije o njoj ovdje,glumci skroz solidni,pricha ova novokomponovana,taman za opushteno gledanje,nishta drugo,
Bolje bi se snimile ovdje,no izgleda niko da uleti da se to realizuje.
P.S.Prolazio sam kroz Bugarsku par puta,a eto recimo tek u toj seriji sam vidio da imaju ljetovalishta lijepa.
Jel gledao ko "Vreme smrti" ? Pogledah sedam epizoda, uživanje. Fenomenalan kasting glumaca, odlični kadrovi, poslednji "ples" Lauševića...
https://m.imdb.com/title/tt28090530/?ref_=ext_shr_lnk
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Ja gledam a ne znam ni sam zashto,ovo -Deca zla,bash je losha no kad vec odgledah 5 epizoda da odgledam do kraja.
Mrkomir :))))) lijepa humoristicka hrvatska serija
https://youtu.be/UVNDjbakitk?si=whYdEZtnOYE1iL5h
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Šta je najbolje od ovih domaćih serija?
Ima ih čitavo more, ne znam kud prije..
Konkretno, "Dug moru" - valja li što?
Sjenke nad balkanom
Mocvara
Znam kako dises
Djeca zla
Poziv(hrv-ukr serija)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Taman.
Blagodarim :)
Pri kraju sam Močvare (oči mi ispadoše evo dva dana) skroz dobra, za preporuku.
Šta napravi Goran Bogdan u ovoj seriji, ja mislim opalio je ženu po epizodi u prosjeku :D
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Tako ga zapalo jbga [emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Prošle godine odgledah prvu sezonu a vidim da je i druga u opticaju pa će da se baci na watch listu.
Hrvatsko-ukrajinska priča po motivima romana Kijevska piletina. Dakle, prostitucija, kriminal i politika. Matanić na tragu skandinavskih krimi serija uz primjese True Detective estetike.
https://m.media-amazon.com/images/M/...4NTA@._V1_.jpg
https://www.imdb.com/title/tt15229966/
https://www.youtube.com/watch?v=C5Rw...nnel=OrdMantel
Je li gledao ko seriju PET? :D Dobra glumačka ekipa, ima fora/dijaloga dobrih ali scenario i greške... [emoji1787] pa ne pamtim da sam gledao nešto sa više grešaka i rupa...
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Jesam ja kad je izasla, sta znam fino mi je pala tad, u dva dana je odgledasmo. [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja odgledah u dva dana, do zadnje dvije epizode i može, ali zadnje dvije epizode haos, kao da su mijenjali scenario više puta pa zaboravljali da brišu repove. Tipa onaj lik istovara puškomitraljez sa sandukom ogromnim, a lik došao motorom po njega :D
Neka i to nego samo su ga prikazali tu bzv na par sekundi, jedno zrno ispaljeno iz njega nije do kraja serije :D Očigledno su imali drugi scenario pa se posle predomišljali i ta scena ostala da visi bukvalno.
Onda izbor glumica, vršnjakinje a razlika između najmlađe i najstarije 30 godina jbt, pa malo bode oči iako su sve dobre ribe (svaka za svoje godine, tu već nemam primjedbi)
I na kraju - kraj, wtf?!
[spoiler] onakvu reakciju njenu je mogao da izazove samo živi Rade, koji joj kroz cijelu seriju nedostaje i ludo ga voli a ovamo se taslači sa Pigijem svako malo, pa nemojte jbt...Mislim, znam ja da realnost je taman takva ali mi se to ne uklapa uz Ninu kao karakter kojeg kroz cijelu seriju predstavljaju kao jaku i posve moralnu ženu. [/spoiler]
Trebala je biti i druga sezona, nije ni čudo što je otkazana, pogubili su se skroz :)
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Hvala mu na divnim serijama i neka pociva u miru
Preminuo scenarista Siniša Pavić
https://mondo.rs/Zabava/Kultura/a196...isa-pavic.html
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ali bukvalno je sve radio što smo gledali.
Ne znam jel ko gledao ovu seriju,ali ovaj im serijal (Exkluzimno) razbija.
https://drzavniposao.rs/exkluzimno/v...cke-turiste-3/
Veli,komjunist aj dont vant tu listen about komjunist.
Povezat drzavni posao sa recenicom 'ne znam je li ko gledao ovu seriju' mi nekako zvuci kao da se sprdaaaas blumuuuuun.. Mozda sam ja lud eonznmeonznm
Moram nocas pocet ovu V efekat
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Je li ko gledao Novine...?
Nekidan završio drugu sezonu. Priča je tu i tamo ali zato ima boljih momenata nego prva. Fokus na estetiku što je u mom slučaju plus. [emoji6]Jesam. Isto Matanić. Dinamično, mračno, puno alkohola, dima i propratnih stvari... i naravno grad Rijeka kao glavni lik u seriji.
Meni se, uprkos nekim manama, serija svidjela.
Prva sezona je snimana prije rata u Ukrajini a druga za vrijeme rata, pa se i priča usaglašava sa stvarnim događajima.
U prvoj gledamo kadrove iz noćnog života, kriminalne aktivnosti i prostituciju u blještavom Kijevu uporedo sa pričom u Osijeku. U drugoj ide kontrast
[SPOILER] kijevske ruševine, kriminal sa humanitarnom pomoći i eksploatacija bijelog roblja u ratu uporedo sa vezama u Hrv i misterijom domaćeg slučaja. [SPOILER]
E sad, sve zavisi šta ko traži i kakve ima afinitete. Teško je napraviti konzistentnu priču, da ima atmosferu, da je zabavno i misteriozno i još da je cementirano jakim likovima i maestralnim izvedbama. Šutnja ima od svega po nešto, nije savršena ali je ipak bolja od hrpe [emoji90][emoji90][emoji90] sa Netflixa.
Danas se na yt pojavila jedna od mnogobrojnih izbrisanih scena iz serije Bolji zivot, koja je u prvobitnome prikazivanju imala 5 epizoda vise u prvome ciklusu. Kako se na internetu moze naci razlog brisanja scena i smanjivanja br epizoda je ta sto su odlucili da fokus bude na porodici Popadic a ne na sporednim likovima koji su zauzimali " previse " prostora.
https://youtu.be/fKbQvNZ6-no?si=NzZ95cqHghQfATD_
Sent from my iPhone using Tapatalk
I meni je oduvijek bila posebna. Biće koje zrači nekakvim milinom. Tako i ovdje iako igra cold bitch.
Kad se dotičemo glumaca, Leon Lučev je pokidao utjelovljenjem političke ljige najgore vrste. Grimase, dijalozi, kompletan image i naravno one hard core scene. Ono što se kaže uloga karijere.
Nešto su pokušali da zamrse, al čim se lik počeo emotivno udaljavati od partnerke krenulo je opasno da smrdi na cimera. [emoji3]Quote:
Pokushavao sam prije kraja da provalim ko je cimer,ali su me ipak zbunili,ok je :)
Život je, vele, putovanje a ne destinacija. Tako je i sa velikim olatnom [emoji3]
Leon Lučev je pokidao utjelovljenjem političke ljige najgore vrste. Grimase, dijalozi, kompletan image i naravno one hard core scene.
Ovo već me tjera u predumišljaj. :D
[QUOTE=starwalker;6082216]I meni je oduvijek bila posebna. Biće koje zrači nekakvim milinom. Tako i ovdje iako igra cold bitch.
Kad se dotičemo glumaca, Leon Lučev je pokidao utjelovljenjem političke ljige najgore vrste. Grimase, dijalozi, kompletan image i naravno one hard core scene. Ono što se kaže uloga karijere.
Nešto su pokušali da zamrse, al čim se lik počeo emotivno udaljavati od partnerke krenulo je opasno da smrdi na cimera. [emoji3]
Jeste,ali isto mi je tada bilo u glavi da nije pukao,losha gluma.neshto chudno...i onda ajde nije valjda on.
Pocheh Novine,prva epizoda ok,manje vishe..ali ako se radnja ne bude malo zakomplikovala i dobila na napetosti,prelazim na Znam kako dišeš.