Sedam eura je kafa na Trokaderu... Znači ova od 2,40 eura nije skupa?
Sent from my Motorola 8400
Printable View
Pored svih ovih politickih tema i svakakvih izjava, ovo mi je ipak najjaca izjava danas...
Koliko bjese burger u hrc?
Sent from my LG G6 using Tapatalk
9€ je bio koliko se secam,nisam ga nikad probao niti pojeo iz principa ne izio se za te pare val pa da je velicine baklave...
pa onda je ok burger i vopi za 6e, i u goodfellas je burger meni preko 4e..
Ja ponavljam za hilton drugari da nije skupo obrok i pice platit, 6e. Ne odete nego podjete u perper na malu gurmansku i super. Ljepse cete pojest. Ali ako cete pivo ja mislim da je 2.5e pa opet izadje 4.5.
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Ja se izvinjavam, nisam upucen. Kakva je to elita kad je Hilton u pitanju?
Stranci :) Ljudi, Tex-fakin'-Mex u Astoriju u Deltu je 6e plus pivo 2.5-3e, ništa grđe u svom životu nisam pojeo.
Vec postavljah na drugi pdf.
Dan Burgera, pored Hiltona, "slavi" i Living Room.
Tamo je Burger i Koka Kola 5e
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...e1&oe=5B92DF7B
Mora se ta crnogorska tradicija ispostovat, nema sto [emoji38]
Sent from my iPhone using Tapatalk
U njihovu odbranu nije Cufo ili Štetni krenuo u ovu kampanju s burgerima no ove zapadne pridošlice tipa Hard Rock, Hilton, Living Room đe se to slavi odavno... :)
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Evo I odje
https://www.facebook.com/Polucija/vi...5944347212122/
Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Svidjaju mi ovakve promocije zdrave hrane.
haha, a sto je ovo.
https://www.youtube.com/watch?v=SsZzx7Koh1U
Ja sam Janko Janković Marko Marković podiga sam se ođe ahahaha a dolazimo li mi tamo đe ste vi ahahaha a ko nama budućnost kroji kukala nam majka. A kako to ne proćerat iz Crne Gore, jedino neđe u kavez da ih izložimo shutra.
Ovome su momku ukrali telefon. Pa što je dolazio ođe? Ahahahaha
Sent from my LG-D620 using Tapatalk
Je li ovo realno??????
:lolblue:
Odlična je fora zar ne :lolblue:
Pošto nema tema za simpatične pojave :) https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...194e4fdbaf.jpg
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...63e0c0bea3.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ko je brat? :D
hahaha sampion casti mi , oce li ganjat ove novije godiste?:)
"Najbolja je ona marka Kokoš Anel"
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4d08c20804.jpg
Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
Na engleskom: No.
Na nemačkom: Nein.
Na poljskom: Nie.
Na arapskom: لا.
Na portugalskom: Năo.
Na španskom: No.
Kod žena: Radi šta hoćeš.
Sent from my iPhone using Tapatalk