Originally Posted by
CABJ
Evo čitavo jutro otvaram sve žive portale nadajući se da ću pročitat vijest: Smijenjen Jovović.
Ali želja će me bit izgleda. Interesuje me razmišlja li se o tome uopšte.
Ova ekipa ako se nekako ne razmrda potpuno je realno da završimo četvrti. Jedino što se sad može uradit je neka šok terapija u vidi smjene trenera (iako je to davno trebalo uradit, ali bolje ikad nego nikad).
Ključne utakmice za drugo mjesto, protiv timova od kojih smo dosta kvalitetniji (Mega i Olimpija) mi gubimo veoma lagano. Mogu mislit našta će ličit utakmice sa boljim protivnicima od ovih (Cedevita i Partizan).