Blackberry 9900 Bold , fullpack, 9.5/10 130eura
http://www.mobilefun.co.uk/blog/wp-c...00-450x384.jpg
Printable View
Blackberry 9900 Bold , fullpack, 9.5/10 130eura
http://www.mobilefun.co.uk/blog/wp-c...00-450x384.jpg
Mijenjam Galaxy NoteIII SM-N900 crni, star par dana za iPhone 5,Galaxy s4 crni, Alcatel 6040D, Sony Z1 PRODAT
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...OI15dVrKkFzsjz
Samsung Galaxy S3 bijeli nov, garancija pisana 280eura
http://www.phonekade.com/uf/classifi...-Galaxy-S3.jpg
HTC HD7 solidan,futrolica, 75eura
http://forum.xda-developers.com/devi...502T011607.jpg
Fre$h
HTC One sivi simfree top stanje 330eura za kesh
http://www.htc.com/managed-assets/sh...o-slide-04.png
Alcatel 6040X simfree, top stanje, fullpack, Jekod futrola, folija na ekranu 199eura
http://asset3.cbsistatic.com/cnwk.1d...42_620x465.jpg
Top cijena. :)
Sent from my SGH-M919 using Tapatalk
Alcatel OT991 crni, simfree, solidan 50eura
http://www.mobilarena.hu/dl/cnt/2012...91_1_large.jpg
A računa li se i s4 što? :D (mislim na ovaj iphone gore)
refresh no sto...:)
imas PM.:smug:
Samsung Galaxy S4 330eura
Alcatel 6040X 200eura
Samsung Galaxy s4mini 190eura
Blackberry 9900 bold 130eura
Samsung i9001 Galaxy s+ 90eura
HTC HD7 75eura
Samsung Galaxy ACE 60eura
Alcatel OT991 50eura
freshhhhhh
fresh.:unconscious:
i od mene jedan fresko ali na Ћирилицу
Samsung Galaxy S4 330eura
HTC One sivi 330eura
Alcatel 6040X 200eura
Samsung Galaxy s4mini 190eura
Blackberry 9900 bold 130eura
Samsung i9001 Galaxy s+ 90eura
HTC HD7 75eura
Samsung Galaxy ACE 60eura
Alcatel OT991 50eura
Top cijene...
tenkju :)
refreshhhhh
Stanje, memorija?
Samsung Galaxy Note2 230eura
Samsung Galaxy s4mini 190eura
Blackberry Z10 150eura
Blackberry Bold9900 130eura
Samsung i9001 Galaxy s+ 90eura
Samsung Galaxy ACE 65eura
Alcatel OT991 50eura
UZ SVAKI TELEFON i FUTROLA
LG Nexus 5 crni simfree,16gb, 9/10 PRODAT
http://www.mobilnisvijet.me/slike/ve...-nexus-5-1.jpg
Blackberry 9900 Bold , fullpack, 9.5/10 130eura
http://www.mobilefun.co.uk/blog/wp-c...00-450x384.jpg
Note3+Gear 520e
:D
http://cdn.ndtv.com/tech/images/gadg...20launch-1.jpg
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Bolje od ovoga ne moze!
Eo moze, poklanjam i novu bateriju sa case-om za punjenje u kompletu :mrgreen:
http://www.clove.co.uk/imagemanager/...attery_kit.jpg
Imaš li Lumiu 720 ili 820 i koliko eura?
Desire 500 ili neki one x?
Sent from my HTC One using Tapatalk
Note3 n9005 + Galaxy Gear + novu bateriju sa case-om za punjenje u kompletu 520e
:D
http://cdn.ndtv.com/tech/images/gadg...20launch-1.jpg+ http://www.clove.co.uk/imagemanager/...attery_kit.jpg
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Neka ti neko trazi jeftinije N3+gear i stekao je uslov za ban.
Smijem li odje pitat (nadam se da ne smetam) da ne otvaram temu kolko se cijeni Glaxy Ace S5830 bukvalno nov,i dalje ima foliju na ekran ?
moze odje odg a moze i na PM.
-da ne otvaram temu. :P