Večeras dramić u Fuki :)
Večeras dramić u Fuki :)
Kako si me napio sinoć...
Što bi rekao čika Cozmic, obleja sam se kao stoooka :p
Draga majko, izvini.
u nedjelju na KICu Autogeni Trening, u utorak Negative...
sjutra u Hortusu, pazi sad, GILEEEEEEEE :D
+ 2 igracice, plavusa i crnkinja... hooreeyy od nas pacenika :DQuote:
Originally Posted by kefalo
MOZDA ce nekoga zanimati.
http://img235.imageshack.us/img235/1226/flajer27qn.jpg
ih sto ima 11.08 da doktorka bude puna posla ;)
Veceras filmski maraton u KIC-u... za vise informacija www.matrix.cg.yu
see ya there ;)
Ponedeljak Dj Bee Good
Utorak DJ cule
Srijeda Nesho
Cetvrtak Gile
Kafe bar Hortus :)
Jes, pade kisa sinoc, za***** se, mislio sam da se treba spakovat i doma... kad, ne lezi vraze, dodje vjerna ekipa, i to u ne malom broju te se suncobrani otvorise i zapartija...
Bas lijepo od njih...
Iznenadise me, casti mi.
Ffala vam dragi ljudi :)
Ima za sve vas cika BeGood po jedan mixic da nasnimi dobar :D
je li bilo kakve zurke na cijevnu u skorije vrijeme?
cuo sam da jeste al da nije bilo gostiju , tj posjetilica. :DQuote:
Originally Posted by Mugi
sigurno nesto zatvorenog tipa :lolblue: :lolblue:
znaci neki private party... eh, steta sto nas nisu pozvali... :D
10 ljudi mi je slalo poruke "kakva je to zurka na cijevnu", a ja nisam pojma imao sto se desava a koliko sam cuo nije nidje nikoga bilo
da, i ja cuh za zurku na starom dobrom mjestu... vjerovatno je gazda mislio nesto sam da organizuje misleci da je dovoljno polijepiti nekoliko plakata kroz grad, zvati nekog DJ-a i to je to.
e pa ne mosh' tako je l' te...
pa fino bi bilo sad da se nesto organizuje kako treba, znaci ona prava ekipa koja je to organizovala do sada, evo i ovo vrijeme nije toliko lose moglo bi se nesto iskombinovati, ne?
Subota/20.08./Terasa KIC-a
Podgorica Blues Summit
Piva Jazz (PG), Raw Hide [Sirova kozha] (BG), Nine Below Zero (London)
Karta 4 eur.
vidiš Mugice, nije nemoguće...
ko zna, ako bude, vi ćete prvi znati.
ono što je sigurno je da će biti žureze cim se Berta otvori, do tada moraćemo da se zadovoljimo malim žurkicama kao što je npr.
Boćari, petak 19. avgust
DJ BeGood /Fat Vinyl/
dubby disco, detroit style & funkzz muzik
ili
Summer Bassement /Beograd/, subota, 20. avgust
DJ BeGood /Fat Vinyl/
smells like disco
:)
Podgorica Blues Summit 2005.
S obzirom da necu ici na te evente, zadovoljicu se sa Hernan Cattaneo & Steve Lawler & Derrick Carter live @ Space Ibiza :)
p.s nadam da ce nesto biti do kraja avgusta, prije nego udare septembarske kise
Swe je to Vrx,ali brate bez EntranC-a Nishta
:)
p0zdraw . . . . .
____________________
::::::::::::::::::::
< TeamZone.0fucAnI > < Tz > 4 e V r
Jebesh zemlju koja Guchu nema...
Vrx je bilo u hortus na gila!Dobar set!
Sa velikim zakashnjenjem ;) ali eto...
Kad sam bio u bd,na jazz je bilo svaku noc party!Ali normalno murija i to nisu dozvolili da se to perfektno organizuje ali dobro...I tamo sretoh lika,dj iz smedereva,trance radi,veli da je sredio da ce najvjerovatnije bit krajem avgusta u pg!?
Shto veli Damspg - Entrance je majka...
uzivajTE!
otvaranje ritera (posle ljetnje pauze)
cetvrtak 25.08
samo toliko od mene
cisto informativno
cetvrtak 8.9 terasa KIC-a predstava MUSICA, pozoriste na Terazijama Beograd 21h