Stevo vec razmislja...
Printable View
Stevo vec razmislja...
o turbu? mozda jednog dana :p
maknite ovo sa teme
Zasto?pa ovo je neki vid honde,valjda
ovo je vid kante za smece
pu daleko bilo od moje kuce..
a i lazni oglas btw.
lazan oglas nije vidi se trojka na pg table,berane ili okolina petnica i bihor po brdu predpostavljam,e sad jedino ako je za praznik bajram dosao iz slovenije pa da iskoristi ako je nekom proda da glumi seljobera sa hondom....
Hondin F1 motor ima zvuk ka' USISIVAČ od 1000w
http://www.youtube.com/watch?feature...;v=431h20gvm3M
Čak je i Obod u svoje pero imao bolji zvuk od ove honde :lolblue:
Zalosno je sto ce svaki tako da se cuje...
Bice to bolje.
2015 civic type r
2.0 Turbo Vtec 300bhp
http://www.hondaclub.cz/img/clanky/f...c-turbo-28.jpg
http://www.hondaclub.cz/img/clanky/f...c-turbo-25.jpg
https://s23.postimg.cc/nuv826j6z/nsx.jpg
nsx
twin-turbocharged 3.5-litre V6 + elektricni motori.
http://www.autotrader.com/cars-for-s...61641389&Log=0
jel moguce da ovo savrsenstvo od auta kosta 29.000 eura novo?
Acura :)
Stvarno jes grdan:D
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
znas li kolko bi me bilo briga za to, unutra je savrsenstvo i vozi se savrseno, meni dovoljno :)
A dobro, ja sam jako volio Pontiac Aztec, jedino mi se nije svidio unutra :pppppppp
Salim se naravno, ne mogu da pristupim autu ako je grdan kao uglavnom japanci svi redom. Ostajemo samo na poznanstvu :p