e zamisli onda u kakvom je stanju ostatak auta kad su mu branici ovakvi...i jos sto ti kazes ko zna od kad vozi ovako...ccc
Printable View
I onda krene prica....kako je on imao alfu i nikako nije mogao da uzme 5000e za nju, a taman je platio 3500 i ulozio grdne pare u nju, po cijeli dan je bio kod majstora sa njom... te kod jednog plasticara, pa kod drugog...pa treceg....pa ovaj sto ispravlja felne.....(alu naravno nisu za nashe puteve).........
momci...predstavljam vam novog clana porodice...pored 156 sad je tu i jedna 159 1.9 16v JTDm...auto je MY2007, prva registracija 6.2008, a preslo 43000km.
evo i nekis slicica...nisu nesto...ali mogu da prodju :)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3374079_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1669505_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7064386_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4901368_n.jpg
OPA!!!!!
Cestitke, Cestitke!!!!!
Da se dugo navozash i da uzivash, uzeo si ubjedljivo najjaci auto u klasi!
svaki put kad odjem u ovu temu, jedna stvar mi niiiiiiikad nije jasna, cemu bez mene sluzi ovaj poll ?
da je nisi slucajno uzeo od jednog tipa iz bloka 6?
srecno!!!
premocna je ;)
moze li se znati koliko je placena?
neka je sa srecom
Neka je srecna.
Uuuuu, neka je sa srecom.
Koja oprema?
Motor jos nerazradjen,vjerovatno je i dobro placena...
Mnogo dobra, odavno je gledam onamo na raskrsnicu :)
Cestitke i da se navozash u nj ! ;)
Aj sa srecom.
prelijepo! da te dobro sluzhi
Ne zna se đe ljepša, spolja ili iznutra...
Cini mi se da te sinoc oko 12 vidjeh kod Mimija Preko Morace, odlicno izgleda
srecnaaaa :)
zdrao da je bucas :D
fala momci svima....evo je kod mene 2 dana a pola foruma me vec vidjelo :D spicio sam pola rezervara za cas :)
a bio sam sinoc kod mimija...da pojedem nesto u pauzi :) nisam stigao da jedem nista citav dan :)
Originally Posted by Fabia_Elegance!
pojma ti nemam koja je oprema...na rpapirima pise HIGH...ali ja mislim da alfa nema taj paklet opreme...u svakom slucaju ima 17" felme, dvozonska klima, tempomat, 4x podizaci, sjedista su od nekog materijala koji su oni krstili ALFATEX...fabricka je muzika mp3 i mogu vam reci da je bas dobra stro se tice zvuka...kozni volan...komande za muziku na volanu...senzor za kisu(brisace), senzor za svijetla....ma pojma nemam ni sam vise...znam da nema parkig senzore i navigacijuQuote:
Uuuuu, neka je sa srecom.
Koja oprema?
Ne bih da budem cjepidlaka ali jesu li zatamnjivani štopovi? :D
a to je tvoj...pa ti si se javio milanu...koji je bio samnom :)
pricao mi je milan o golfu...kaze ide ko lud :)
nisu...stopovi su fabricki...nego je slikano sa mobilnim...ali cudno mi je sto i na 156 koju imam i kojoj stopovi nisu zatamljeni sa istog telefona izgledaju isto zatamljeni...sto se vidi sa slike :)
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7836565_n.jpg