E'o "LADISLAV" čuda čini po Hrvatskoj:
http://www.vijesti.me/slika-519x316/...ika-185633.jpg
http://www.vijesti.me/svijet/ladisla...u-clanak-98679
Printable View
E'o "LADISLAV" čuda čini po Hrvatskoj:
http://www.vijesti.me/slika-519x316/...ika-185633.jpg
http://www.vijesti.me/svijet/ladisla...u-clanak-98679
Sneg u Sarajevu...
kakve su poplave u maslinama i na zlatici :shock: do vrata od kola je voda!
Bulevar ispred hotela Ljubovic pod vodom bio. No fala bogu dosli su na vrijeme i ocistili sahte.
Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk 2
ovo je sprdnja...
Kisa iznenadila putare
misliš da je vrijeme za vanredno stanje?
U Pg obavezno, ljudi nemaju cizama do muda
provjerena informacija - ova ce zima bit toplija od ostalih..
Kakvo ce vrijeme bit sjutra ?
kisa do kraja nedelje ja mnim
Obrisaću svoje komentare da ne ulazim u rasprave sa ljudima koji ovđe tek tako nešto pišu jer nemaju šta da rade, a ja sam učestvovao u svim akcijama ranije koje su organizovane poslije poplava i sl. , a na raspolaganju sam i kad ponovo bude, pa je bespotrebno da ovđe ikome išta objašnjavam.
Ja sam na posa' spakovao ruksak sa presvlakom jutros - suve patike, farmerice i čarape.
Naravno da sam se skvasio sav i da me je to spasilo. Nije se moglo izbjeći.
Uru kasnije - sunce. Pih.
Danas sunce.
trenutno -8 stepeni Titgorad.metPo
masala. Dako pane opet da ne mozemo iz kuce izac
Ne znam za vas, ali noćas mi se prvi put desilo da se pometem u krevetu! :D
posle vikenda kad padne kisa i otopli, ne bi trebalo vise padavina da bude do kraja decembra.. tako sam bar cuo.
Istina stevice, istina... ali ce biti fakin kise zbog koje cemo opet kukati.
svakako nam treba kisa da otopi ovaj led.. A tamo za vikend temperatura oko 10-11
ja se čudim što je komšinica prskalicu jutros upalila
Prijavljuj to miliciji :)
moraću,moj dobri hari...
on topic: vijeme je za promjene