Moram samo i djekni da dam post podrske!! :mrgreen:Quote:
Originally Posted by djekna
Slazem se sa tobom brate. Momci se furaju sa skupim kolima koja su kupili za deseti dio cijene (jer su ukradena) i sa parama koje im daju roditelji. Tobos idu na neke fakultete mada ja vjerujem da je to vise sminke radi (da budem vidjen ili da kazem studiram pravo/ekonomiju, eeeeee :lol: ) dok bi u sustini bili potpuno zadovoljni da ih roditelji izdrzavaju do kraja zivota. Ovo se odnosi na onaj bogatiji sloj.
Ove siromasnije i ne zanima fax nego se zadovojlavaju klosarenjem na cosku ulice ili ispred neke srednje skole, smekajuci sredjnoskolke, ili u neki ficka...
Naravno, ima tu i jedan sloj koji je iznad ovakvih i koji zaista imaju zelju nesto da nauce, nesto da promjene i nesto da naprave od zivota. Takve postujem.
A Nikollaki ti je sminker, ali onaj cisti!! hahaha zato se ovako i nasao uvrijedjen!! :mrgreen:
A Nikolinica je dobra curica! Nju nemoj da mi diras!! :D
Udarila joj je nostalgija malo u glavu pa ne zna sta prica... :p :lol:
Eto tako, idem ja sad pa pozzz
djekno, dolazis li na ovo nam skupljanje u maj??? :mrgreen:
