meni je nekako logičnije da on preuzme partizan, nego da se vrati u cg (kako reče dugo). partizanu treba trener, a cg klubovima ne bih rekao. možda budvanima (mislim da je ipak bolji od đuha koji ne vodi posebno dobro budvane-budvani imaju igrački veoma jaku ekipu), a primorcu i jadranu za sada ne (odnosno mislim da je sličnog kvaliteta sa musturom i perovićem-da nije puno bolji).
posebno što bi opet bilo "pobune" u cg klubovima ako bi se vratio.

