Možda se ja i nisam dobro izrazio,ali kad si u realu uvijek se očekuju trofeji,ali teško da jedan igrač može da ti “sam” donese trofej.
Da stavimo po strani šta se sve izdešavalo u realu prethodnih mjeseci,može se reci da je mbape mogao imati i bolju sezonu naravno.
Ali mu se klasa ne može osporiti,za top5 mislim da je već zakasnio,jer nije više ni premlad kao jamal recimo koji bas ima vremena da bude makar medju 10 u istoriji,ako mu se poklopi kao sto je mesi imao cavija,inijestu,ronaldinja i ostale,jer opet kažem jedan sam fudbaler sam ne može napraviti neko čudo.
Kasno procitah da si napisao top5 ili top10 napadač,pa mislim da će bit medju 10 najboljih napadača svih vremena na kraju karijere sigurno,za top5 i to je vrlo moguće.

