opet se Milan cascava sa rezultatima rivala ali nista se koristi, neozbiljno za scudetto..
Printable View
opet se Milan cascava sa rezultatima rivala ali nista se koristi, neozbiljno za scudetto..
Sto rekoh ja za nerijeseno prije neki dan? Blah
Ne znam čemu se navijači milana nadaju ove godine,eto možda,ali samo možda jer ne igraju druga takmicenja.
Napoli i Inter su realno jači i ako se budu fokusirali na italijansku ligu,oni će biti prvi i drugi.
Napoli je nocas pokazao da je najozbiljniji konkurent interu za skudeto,još kad im se vrate svi igrači… A interu mnogo fali damfris,ovaj luis Henrike samo neka je zdravo… A ne vjerujem da će trgovat nešto u ovaj zimski prelazni rok,no da se nadamo će se do kraja februara vratit damfris…
Nisam mislio ni na Milan ni na Napoli no o ćivuu i interu pricam
Jedan Juve ne prestaje da melje i isto nije daleko od trke..
odvratni su ali krecu im svima sad LS obaveze pa cemo vidjeti kako ce se snaci..
A kad je neko sa 13:7 win lose scoreom 3-4 boda od prvog mjesta niko tu ne melje, bas niko
Da mi je neko postavio pitanje za milion je li cancelo igrao u juventus iz topa bih rekao ne. Crna rupa po tom pitanju u mene sto bi dalmatinci tekli
Aj pa noćas da dobiju Parma i Inter :D
Napoli? Haha. Sa srecom Asprilja :)
Ne znam prati li ko slucajno(osim jokaša vjerovatno🙂) napoli-parma.
Od ovih komentatora da izludi coek. Uporno kaže nema ofsajda kod gola Napolija,ja iz prve vidjeh ofsajd… Stani druže,sacekaj malo…
Odlično prvo Parme.
S drugom postavkom odolijevamo.
Dako im uvalimo neku krtolu :)
Bgm je pitanje za ofsajd, tu je neđe bilo iskreno.
Sreća te ga poništi.
Bio je ofsajd,posle su i prikazali,iskreno mislio sam da je bio i veći.
A mislim da će napoli dobit ovo,ali navijamo makar za taj iks🙂
Što bi momci? :)
Nećemo se bunit☺️
Sad Inter,da vidimo Diufa po toj desnoj strani umjesto luisa hEnrikea.
Na sta lici teren Meace, ovo je sramota. Vide se buseni, zemlja, kako ih nije strah da izadju na isti da izvrnu nogu
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ništa spec Napoli nije odigrao.
Nije imao neke zicere i šanse.
Parma se dobro branila.
Nadamo se da će Inter ove dobit, mada je Leće zaebanooo.
eo odje vele Napoli preozbiljan za titulu...
Vala nijesu ništa spec.
Drali su ih:
Torino, Bolonja, Milan, Udineze...
Kući nijesu mogli dobit Parmu, Koma i Veronu.
I kad im se pogleda ekipa, liše: Mek Tomineja, De Brujnea i Hojlunda, ostalo su igrači po 15-20 miliona...
Lukaku, Neres i Angisa su isto brutalni ali povrijedjeni
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Men'se cini da bi Juventus na drugo mjesto mogao da izbije.
Fala Parmi Crne Gore!
Milan može nešto napravit jer igra samo ligu, ali realno po igračkom kadru su za peto mjesto ali sve je moguće
Poispadace svi ili skoro svi brzo u LS cini mi se...