A najjaci su mi ljudi sto se prave ludi kao nista se ne desava.. hahahahahahah zastidje
Printable View
A najjaci su mi ljudi sto se prave ludi kao nista se ne desava.. hahahahahahah zastidje
eeeeh, stara dobra srecna vremena kad je tole harao. koliko je grobarskih suza samo proliveno zbog teske situacije u kojoj su se FK i KK crvena zvezda nalazili, koliko je samo razumijevanja bilo i podrske da se ispliva, koliko je samo uplaceno donacija za toplu vodu, itd. da sam dobio po euro za svaku suzu sad bih imao ... 0 eura.
Vrhunski spinovi i zamjena teze.
Možeš ti to bolje Moon.
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Nije nego volite da se pravite senilni. Tadic, Tole itd. Nemojmoooo. Mi ne zaboravljamo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Aooo! Mi, veli, ne zaboravljamo [emoji846][emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
pa jes kad je Tadić puca penale po Marakani sigurno je to radio da bi uništava Zvezdu :D a i za čijeg mandata je Gasprom postao sponzor Zvezde? jel snsa ili nekih drugih?
zaboravljate li kad ste ulazili na teren da mlatite igrače Budućnosti? ili kad se prenos namjerno gasio protiv Cedevite? ili ono kad kapiten kk čović izbaci na IG pa se posle izvinjava kako on to nije mislio i samo što se ne izvinjava snsu?
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bbaafb4eb8.png
Stara ljubav zaborava nema. :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/t6d0dIpwlxM?si=C6vQkp0ACisLPAHB
Sent from my iPhone using Tapatalk
Da je dao Zvijezdi Tadic, koliko je Vucko Partizanu, druga bi se pjesma pjevala.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7bf3123642.png
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...801536b8f6.png
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...459bc44569.png
Ima li ko da demantuje ovoga co'eka ? [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
vidimo na primjeru fudbalskog kluba kako prolazi za vrijeme snsa. ili kako bi bilo sa kk da nije ovaj te je najbolji u Evropi ikad na klupi.
eo ljudi lagali o tome dje im je igrač :D
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/s...ipreme-zvezde/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zaista mi je gadno o ovome zvalavom i da pricam. Ali ja se makar pokrijem usima i cutim dok vi zaista volite zrtve da se pravite. [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
o šefu vašem vazda volite da pričate.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Eeee tuge tuzne. [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
:joy:
Sterling se ne gasi..
titula koju je Džikić osvojio one sezone sa ekipom Budućnosti je i dalje najteža stvar koju je neko uradio u profesionalnoj košarci u Evropi u poslednjih sigurno 10 godina. protiv ovoga organizovanog kriminala od kluba. Partizan je imao prednost domaćeg terena, duplo bolje igrače i najvećeg na klupi pa je to drugačija situacija. kakva dva faula sudiše ljudima. sjeverna koreja od lige.
Sent from my iPhone using Tapatalk
zaboravih gore da dodam onaj 'nehotični' polu direkt koji je Bolomboy plasirao. ja razumijem da je komentator na Areni deklasirani navijač Zvezde plus snsovac sa dna kace, al zanimljivo vazda bude kakva se dna probijaju. [emoji4]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Trpa Raaaaaajt, btw kakvo hapšenje u odbrani u produžetku
Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
Pljas u sred Beograda!
svaka čast ekipi Budućnosti. dobiti ovakve ekipe Partizana i Zvezde u sred BGa je sjajno. nije pomogla ni ova oružana pljačka. sada već treba ozbiljno pričati o Budućnosti kao kandidatu za osvajanje aba lige.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ajmo plavo bijeli !!!