Originally Posted by
montenegrina
Hahah neka vam :)
Kimmi, imam dva kupatila ali su oba bez prozora, iz jednog bi crijevi išlo kroz hodnik i dnevnu za taj balkon, a iz drugog kroz hodnik i jednu od spavacih soba :( Iz kuhinje kroz trpezariju pa kroz dnevnu, a fasadom nekako ne znam, vidljiva je sa ulice pa da ne narušavam.
Svekrva rules :)
Vidjecu ovih dana da mi neko napravi jednu policu željezo, drvo na koju da to posložim. Mada mi je muz pesimista na osnovu mog prethodnog iskustav sa biljkama :D