Samo ceraj, imas na temu gomilu poruka u vezi toga, ne placas nista bez sto pise na sajt. Ne znam ima li ko svjezijih iskustva, al prije mjesec dana je i dalje tako bilo, 99.9% se nista nije mjenjalo, s obzirom da to vec 2-3 god tako ide.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk

