I sve bi ih isplatili do oktobra
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
I sve bi ih isplatili do oktobra
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kakav oktobar? Ja ti garantujem za mjesec dana, pazi, 90 nasviranih Skoda Oktavija sa radarom, kamerom, blinkerima...po 30000 max. To ti je 300 kazni od 100 eura, ili 10 kazni dnevno. A znas li koliko mogu pisati dnevno? Toliko da ne bi imali vremena ni za casu vode.
Cuo od nekog sa tog odjeljenja.
Kako ih slažu iznad Buljarice.
Mislim da je na ove 2 trake ograničenje 50km.
https://i.postimg.cc/z3mttfdz/20250329-133613.jpg
Sto ne fataju dje je ogranicenje 80km?
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Zato sto tamo gdje je 80 vecina vozaca vozi 80-90, a tu gdje pada brzina na 50 oni idu istom brzinom.
Znaci malo mučke ...na *****nje ..
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Zato sto smo na vise mjesta napravili tri trake koje nemaju funkciju ako ne prekoracis ogranicenje...treba da sa 50km/h preteknes kamion ili autobus koji sad mogu da idu 80 bez problema...
I onda dodje patrola i tu ceka sa napise kaznu, ujedno i na najrizicnija mjesta stanu
I odje iznsd buljarice 30
Veceras stali u Zaljevo,kod Auto Shopa,kiša pada 3 auta na onoj pravini zaustavili,1 AL tablice,PG dzip i jos jedno Br auto.
Evo na Zlatibor pisu kazne ako neko nije vezan pozadi. Koliko pojaseva i osoba toliko treba i da se propisno vezu.
Vozac i suvozac propisno sve, 3 osobe pozadi niko vezan i legendica kaze 3 kazne za pojas po 5000 dinara ali ajde pisat cemo jednu. U sred centra dje se ide 20kmh, malo smecarski ali dobro svako svoj posao.
U Srb za 1km/h preko pišu kaznu.
Pojas obavezno i nazad.
Kod nas se toleriše pojas nazad u Srb nikako.
Al kod njih ako platiš odma (u roku 8 dana) je 50% kazne manje. A kod nas 1/3 manje
Kome se piše kazna za pojas pozadi?Npr,sjedne ti tašta pozadi i ne veže se.
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Tebi kao vozaču.
Jer nisi tašti rekao da mora da se veže ali ne oko vrata.
Hocu ovo kod nas
https://i.postimg.cc/CxPk8Pmk/IMG-9177.jpg
U SRB se ne tolerisu ni djece van sjedista,a kod nas se voze u krilo zajedno sa vozacem i to bulevarima. Kod njih je kazna za to 800 E.
Prije neko dan je u SRB dijete od godinu dana poginulo,jer je ispalo iz auta prilikom sudara.
Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
Evo ti info iz Srb.
Vozim ja auto pored mene osoba i iza dijete.
Dijete pozadi nije vezano. Zaustavlja policajac i pita čije je dijete, ako je moje, ja placam kaznu za njega, ako nije osobi pored pise kaznu. Kazna je 10,000 dinara (5 ako platiš u roku od 8 dana).
Ako je tašta pozadi i nije se vezala, sama plaća svoju kaznu jer ne mozes ti da odgovaraš za osobu koja je odgovorna za sebe.
Eto to mi trebalo,a neki se ponadali da su me pročitali[emoji28].
Dakle,bitno mi je da ja ne plaćam za taštu,tačnije da mi ne može namjerno navuć kaznu.E sad,druga je stvar,što kad prolazimo pored jezera,rijeka i sl. rečem joj da se obavezno veže[emoji28][emoji28]
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
https://youtu.be/-MQwOHHckvM?si=M7ftzqtMpHEyXY6T
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...53ea6a71cf.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk