Strašna, prolećeše mi dvije epizode ka ništa. Fallout/Snowpiercer vajb
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
I meni je odmah Fallout pao na pamet cim je serija pocela.
Ono sto mi nije jasno kod ovih streaming servisa je sto serije kidaju na nedjeljne epizode.
Pa zar nije sva poenta ovih servisa da mozes cijelu sezonu da gledas odjednom a ne da mi 10 epizoda razvlace 2-3 mjeseca?
From i dalje odlična
[spoiler]čitava scena sa djevojkom prikovanom uz drvo je baš jeziva, momenat gdje joj vade šipku iz glave dok ona vrišti je mene svoga naježila, bukvalno sam i ja počinuo odmah kao i ona mučenica... :D [/spoiler]
From sa vampirima?
Ako mislimo na istu, dobar početak ali kasnije teško razočarenje. Finale nisam ni pogledao...
From mi je bila veoma zanimljiva u pocetku ali kako serija odmice sve vise i vise je smor.
Cini mi se svaka epizoda se zavrsi sa nekom novom misterijom koja se nikad ne razjasni, samo komplikuju pricu a nista ne rjesavaju.
Ova mi se svidjela iz više razloga ali posebno što su ovakvi ljudi marginalizovani da se lakše razumiju.
https://m.imdb.com/video/vi104279247...f_=tt_pr_ov_vi
Jury Duty TV Series 2023– https://www.imdb.com/title/tt22074164/?ref_=tt_urv
Ko voli The Office i ovo ce mu se dopasti, veoma zabavno, opustajuce sa odlicnim glumcima, za svaku preporuku...
https://i.ibb.co/K0Lpfb7/Snimak-ekra...-19-163802.png
Нетфликс ладно отказао 1988 , кукууу. А ја за 3 дана обрстио цијелу сезону и тек синоћ гуглам кад ће следећа.
Пи јбм им матер , топ 10 најгледанијих, првих 5 некакве глупости ријалити срања. И због тих људи ја не могу квалитетну серију гледати
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Gledam Norsmen na Netflixu. Dobri su casti mi. PC uklopljena u doba vikinga sa parodijom na onu seriju Vikinzi pa pomalo i na GOT. Dobra komedija.
Sent आत्मनः
Mayor of Kingstown TV Series 2021– https://www.imdb.com/title/tt11712058/?ref_=tt_mv_close
Vrhinska serija, brutalno dobra, preporuka...
https://i.ibb.co/dDp9VxW/Snimak-ekra...-26-102558.png
Ja počeh Manifest na Netflix, misterija nešto na foru The Lost, meni odlična, sad će u jun mislim finale da izadje 10 epizoda
https://m.imdb.com/title/tt8421350/?ref_=ext_shr_lnk
succesion je ubjedljivo najbolja serija koju sam gledao u poslednje vrijeme. možda bolja čak i od better call saul. ova zadnja sezona raznosi, sjutra poslednja epizoda
pogledah i ovu, odlična
The Diplomat
https://m.imdb.com/title/tt17491088/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam ni znao da je Cobra Kai izlazila peta sezona, nekako mi promaklo, prekjuče listao Netflix i primijetio. Spržio je u dva dana dabome, jedna od onih serija koje moraju da se gledaju jedna za drugom epizode a bez nekog specijalnog kvaliteta :)
Dosta predvidljiva sa događajima koji se ponavljaju ali ima konstantno taj neki pozitivan vajb :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni taj succession ne ide pa to ti je. Na silu je gledam.
Stvar ukusa. Meni sam naziv serije nesto smara [emoji1782]
Valja li sto Silo?
Valja, ako ti ne smeta sporija prica.
p.s. Ako ti ne smeta da cekas, ja bi ti preporucio da sacekas sve epizode iz prve sezone da izadju, mislim da je tako mnogo bolje da se ova serija pogleda.
Zavrsi se Ted Lasso. Rijetko prijatna serija i malo mi je zao sto se zavrsila, mada je plan uvijek bio da zaokruze pricu sa trecom sezonom.
Topla preporuka za sve, ukljucujuci i one koji nemaju blage veze sa fudbalom i sportom ili ga cak ne podnose, poput mene.
https://www.imdb.com/title/tt10986410/
Izašlo finalnih 10 epizoda Manifesta na Netflix.
Biće noćas bindžovanja :D
Е таман су слично као Lost, милион праваца и постављених питања ал за разлику од Lost-a мислим да ће бити тешко заокружити причу на прихватљив начин. И ја чекам последњу сезону ал буквално се ништа није открило а ево 4 сезоне прођоше. Само се бојим да ће сад све да збрзају.
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Pa ovo ti je poslednja sezona, izašlo je juče zadnjih 10 epizoda, nadam se da ću noćas da ih izgustiram, oa javljam utiske :D