https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...9a7bf8ce9f4689
Printable View
Hahahahaha retard maleni
https://m.facebook.com/story.php?sto...70857939841033
Je suis felice :)
Ljuuuuuuuuuuuubaaaaaaaav i sreća sreća najveća
Nijesam znala da su drkadžije (donatori sperme) u stvari "humanitarci", ja mislila da im se to plaća...
moram prestat pasulj jest nije vise humano :livid:
https://www.youtube.com/watch?v=yu7mNmqJJ10
Auh, kakav cudan osjecaj imadoh dok gledah ovo.
A sto je ovo...
http://images.tapatalk-cdn.com/15/11...4a9e624415.jpg
Meni se to svidja, ili mi se figura modela svidja pa mi se i to svidja. Bas mi se svidja. :)
Futuristička ovca...
Kakve ruke... Pogledaj joj prste, mmmmm.
E ne znam je li do ugla slikanja, al ovoliku saku vidjeh nedje. Kod nekog momka od 2m.
linija ok, al ovaj materijal i dezen, wtf?!
Zamisli kolike rukavice joj trebaju...
Kod nas kada naručuješ sok uvijek veliš "daćete mi neki sok". Jer ljude ođe zapravo boli ona stvar što će da piju kada to nije alkohol.