Meni trgovina odjeće tako teško pada, sa oblačenjem i presvlačenjem, sa sve onim radnicama koje mi sugerišu da mi neki komad dobro stoji, da je sad moderan, tako da mi se često desi da samo po minut budem u radnji i nalijevo krug, nevoljan da zaista nešto i probam od odjeće. Ne može se nažalost čovjek pouzdati u onlajn trgovinu inače bih tako riješio svoje muke.

