Zavisi kakve.Ako računaš na instagram ažuriranja i te jade bolje da ne počinjemo. :joy:
Printable View
Koja muka nacera govedo da u ovo doba ispaljuje vatromet i petarde....
Ako ti je u blizini neka katolička crkva,eto ti povoda.....
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Moja žena :)
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
PTSD od rata devedesetih ja to tako vidim pa reko što će greote.A ja sam više navikla no mi je teško zbog moje kuce napolju baš prolazim zbog nje paklove zbog ovoga.A računaj tek kakve paklove prolaze djeca i roditelji djece sa autizmom.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Reci mi molim te, da su i oni počeli. :joy: E jada, pretpostavljam da misliš na onu u Baru da ti je pobliže.Ova u Podgorici mislim da nije nikome pobliže sem autima koji se tu redovno rokaju jer se naglo usporava a ona u Nikšić je ka neka tajna baza par puta vidiš sestre i to ne čuju se uopšte. :)
Evo reko neća ali jezivo me nervira sva ova gungula oko božića i nove godine ono ne moš se opstat ka da je smak svijeta.A nervira me samo lete kamioni koka kole biće slavlja uz te izgleda obilato.Kad vidim kamion koka kole baš se iznerviram. :joy:
Znači, još da dodam na spisak što me nervira neka paranoja u narod ođe valjda to vuku od komunista, a možda i što vole druge da špijaju čak i bez računice pa misle da su svi tak'i. :joy: Još kad to primjetiš ne moš ni da kažeš nije me niko posla' onda bi tek posumnjali. :joy:
Tebi je svaka druga kako te neko nervira..opusti se izadji napolje malo
Da mogu kako da te blokiram bi vjeruj mi iz svake teme sa negativnom energijom i mržnjom iskačeš ka sektas najveći. Biciklo ti je jedini lijek
Ja tebi savjet ne tražim ako mi ikad bude treba ti si posljednji od kojeg bi ga tražila.
O Rakunu si temu otvorija da ga satanizuješ jer ti smeta on o tebi takvu i bilo kome na forum temu ne bi otvorio a ni ja NIKAD.Rakun je bio ipak blago foruma zamisli a ti voliš da otvaraš teme i ovako ka kobac recimo sad na mene da salijećeš hahhahha kobac mišar ali ja te se ne plašim odma da ti rečem.
Evo da dodam što me još nervira padobranska divizija na forum. :joy:
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Zapravo, izvinjavam se Rakun je tebe blokira. :joy:
https://forum.cdm.me/showthread.php?...74#post5206874
Znači ne bi vjerova, koliko si mi veče uljepša na ovu temu. ;)
(43) Russia Can’t Escape "OWL WITH A SWORD"... Ukraine’s Deadliest Unit STRIKES AGAIN - YouTube
Video svakako preskoči.
On je za mene kad mene nešto nervira da me isti relaXira. ;)
A još si mi obnovio sjećanje na temu koju si ti otvorio, a ja takvu temu nikad otvorila ne bi da sam tamo ostavila upravo ja posljednji post, ovo me zapravo nije ni nerviralo ne me jezivo užasavalo. ;)
https://forum.cdm.me/showthread.php?...01#post6016501
Koliki skup degenerika, od voditeljke do sagovornika.
https://youtu.be/HhwuvR08k1o?si=gaWxl9Vw6ahiEu5b
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam uopste debeo da bi se precerano nervirao ali sam htio stomak da dovedem u red, da je ravan... I dodjem kod majke, ona napravila bajadere i bombice, a ja sto cu, pa sve po njima... Onda sam shvatio da bi me samo neki javni posao mogao disciplinovat jer bih se onda sjetio da me ljudi gledaju na tv/sceni i ne bih jeo slatko
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
A ne moze ovo, kakva je ovo sad torta ispred mene. A rekao sam joj da ne pravi nista slatko, da ne kupuje, ali gori sam ja koji ne mogu da odolim
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5c6273291c.jpg
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Kad sam nemoćna, odnosno kad nešto ne zavisi od mene.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Rijetko sta je gore od kolega koje kao brinu za finansije firme, a firma logicno nije njihova (lise finansijskog sektora i guess). Idemo kao firma na konferenciju neku u San Francisko sredinom Marta i kao pitaju ovi koji cemo hotel i sta kad kolega salje neki usrani motel sa zajednickim wc-om kao da idem u dom na nedelju dana da zivim a ne tamo idemo 4 dana da blenemo na tu konferenciju. Najgore od svega je sto sad kao ja ispadam necoek jer sam predlozio skuplji, al normalni hotel jer za tih 7 dana moram guzicu prati tamo....
https://i.postimg.cc/RFpS0vjp/Sprdnja.jpg
Istina, prijatelju, istina.
Tebe? Pa ti si, veli, rođen za zajebanciju! - znao je da kaže moj đed kad bi mu se unuk (moj brat) požalio na brata koji ga nešto zeza :D
Ali, potpuno je ispravan stav da ne dozvolite da vas zae8avaju, no da snose posljedice.
A što bi s onim 'ko se ljuti uvalim mu kruti'? Ne valja bit osjetljiv na zajebanciju ako je u pitanju samo šala, e ti ga je đavo izio :)
To često znam reći jer su mi i to "prenijeli" samo nekako šapatom jer sam žensko :joy:
Nastavak je samo za muško društvo.
Ko kaže izda je!
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............